766 (edited by steiner 22.11.2014 15:27:22)

Re: Spekulace

Tak Myers má 24 roků. Určitě půjde nahoru. Je ale dost nevyrovnaný a také začíná sbírat zranění. Řekl bych, že by to pozici TOP beka na roky dopředu řešilo, ale do té pozice by musel dorůst.

Jednoznačné je, že nejlepší výsledky měl pod Ruffem a Patrickem.

Navíc je to pravák. Takže by byl třetí do party.

Re: Spekulace

Nebrat, jak to tak vypadá, tak 1. kolo by mohlo být sakra vysoko wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

768

Re: Spekulace

bral bych to

Re: Spekulace

770 (edited by kisin 2.12.2014 11:32:57)

Re: Spekulace

Dobrý transitional bek, co je navíc velký a mladý. Cena bude asi vysoká. Moc by ovšem neřešil váš problém držet puk od vaši brány. Samozřejmě je dobrý v possession, ale další chybující bek. Směrem dozadu má rezervy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

771 (edited by steiner 14.12.2014 20:23:05)

Re: Spekulace

772

Re: Spekulace

Prý máme zájem o Kassiana.

773

Re: Spekulace

Četl jsem zajímavou úvahu na Lindbacka, které mě nikdy nenapadla. Přišel do NA a hned se pohyboval v NHL, přičemž nikdy neodehrál víc jak 25 zápasů. Nikdy nedostal šanci na rozvoj v AHL. Přitom v Preds vždy spoluhráči tvrdili, jak je na tréninku famozní a jak velký má potenciál. Ale nehrál zápasy. Ten talent byl u něho evidentní, ale neprodal ho. Rovněž pracovat s Mitchem Kornem a pak přejít k Jeanovi, jehož jediný úspěch je Bishop z asi 10 golmanů, stojí samozřejmě za zmínku.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

774

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Třeba někdo odejde.

Re: Spekulace

Já to sem chtěl taky dát, ale kisin byl rychlejší.

Dle mého taky blbost. Hemský se rozjíždí, a tak není důvod ho měnit. A Lupula nepotřebujeme. Pořád bych to viděl spíš na obránce.

Re: Spekulace

Já bych taky radši obránce.

778

Re: Spekulace

a taky gólmana, nezapomínejte na gólmana......cožpak nikdo nepomyslí na gólmana? tongue

Re: Spekulace

Já ano, já to píši pořád. I když, já spíš píši, že potřebujeme 2 gólmany.

Re: Spekulace