Re: Spekulace

Anebo koukáme po Nashovi.

Re: Spekulace

Ten by nebyl k zahození...

Re: Spekulace

Heika si myslí, že bychom mohli mít zájem o Hemského, Roye, Ruutua a Malonea. Odejít by naopak mohl Morrow, Grossman, Ott, Souray či Robidas.

64 (edited by steiner 15.2.2012 23:21:48)

Re: Spekulace

Carter má dlouhou smlouvu, ale cena je OK, myslím tím 5,2 cap hit. Ten kluk dělá hodně branek, je to pravák a hraje centra a i křídlo. Dobře bruslí. Těžko říct, jestli to chlastání je pravda.

Jeho cena je momentálně hodně nízko. Trošku jsem projel diskuze a CBJ by mohli mít zájem o Campbella. To by nebylo úplně marné. Spíš jde o to, jestli by zapadl a také jde o to, jestli je pravda to, co se povídá.

Richards u Kings taky neukazuje tolik, jak se čekalo. Tohle je těžké soudit.

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Doufám, že nechceš srovnávat M. Richardse s Carterem... Richards je o třídu lepší a má něco, co Carter mít nikdy nebude.

Neviděl jsi těch x fotek z večírků, na kterých jsou oba mládenci zachyceni? big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

69 (edited by steiner 16.2.2012 22:34:39)

Re: Spekulace

Neviděl... smile

A že je Richards lepší, o tom také nepochybuji. Také má větší cap hit a hlavně výplatu. Byť ten rozdíl cap hitu není tak velký.

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hej to nemůžou hráči NHL nikam chodit? Já kdybych měl jejich smlouvy... big_smile wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Já kdybych měl jejich smlouvy, tak tam nechodím...

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Speculation: Dallas Interested in Jeff Carter. Daley, Campbell, and Oleksaik were mentioned as possible targets.

Fuj, do toho bych nešel ani omylem

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Pěkně by s náma vyjebali.

I pád na držku je pohyb dopředu...