706

Re: Spekulace

Kdybych věděl, že odehraje sezonu bez závažnějšího zranění, tak bych ho bral. Hokej hrát nezapomeneš a možná , že by se i hecl po vyhazovu ze SJ a odehrál parádní sezonu. Problém je jeho vysoký plat. Jinak bych ho bral.

Re: Spekulace

Tak on nepochybně moc brát nebude. SJ ho budou muset vyplatit, anebo ho udá někomu zoufalému a bude hradit polovinu platu. Po vyplacení by hrál za babku. Nicméně to riziko zranění je u něj vysoké, nešel bych do něj ani tak.

708

Re: Spekulace

Je zbytočné o ňom hovoriť, neprichádza ani len do úvahy.

Re: Spekulace

Leda,že budem mít nové doktory,aby se na něm natrénovali...

710

Re: Spekulace

a já bych toho Millera bral....

Re: Spekulace

Desjardinse zase chtějí ve Vancouveru. S GG by mohli zase tvořit dvojku.

Re: Spekulace

Prý máme zájem o Gagnera. Stejně tak Nashville a TML.

713

Re: Spekulace

To byste si užili... Typologicky se k vám sice hodí (ale nebylo by to pak až moc?), ale on je opakem toho, co jsem tady nahodil včera. Já bych se zkusil zeptat třeba na Ellera. Ten je výbornej, nepříjemnej, umí PK a buly. A je tam 50.bodový potenciál. Jen ty simulace...

Toronto má zájem o všechno, co má koule a hejbe se. I když o Clarksonovi minimálně to druhý neplatí big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Gagner je malej, neumí buly a je nevyrovnanej. Potenciál slušnej, nicméně by musel doladit buly a mít vedle sebe veliké hráče. Navíc se mu v létě aktivuje NTC.

715

Re: Spekulace

A není to vítězný typ, navíc nikdy nehrál PO. Celkem se podobá Purcellovi, v řadě věcech. Moc si nedokážu představit, že by s ním v sestavě tým vyhrál SC. Možná dokonalý tým ala Chicago, kde by byl schovanej a né tolik potřebnej. Už ted, kdybych si měl vybrat mezi Gagnerem a Eakinem, beru Eakina, což při vší úctě k Eakinovi o něčem vypovídá.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Víceméně souhlas. I když nepochybuji o tom, že Gagner může jít nahoru. A potenciál má jinde než Eakin.

Re: Spekulace

718

Re: Spekulace

brali byste Hillera?

719

Re: Spekulace

nie, starý, za zenitom

720 (edited by steiner 20.6.2014 15:27:50)

Re: Spekulace

Já klidně ano, ale až jako záložní variantu. Před ním bych zkusil pár jiných jmen. Navíc nebude nejlevnější. Škoda toho Stalocka.