601

Re: Spekulace

Za Whitneyho byste mohli dostat 2nd rounder, což by byla slušná protihodnota.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

JN je dle mého vymění tak či tak. Ať už budeme mít PO na dostřel či ne.

603

Re: Spekulace

za Vitnyho jedině brášky Sedinovy. Konečně bysme pak byli válec wink

Re: Spekulace

Klidně ho oželim.Adios.

605 (edited by kisin 29.1.2014 00:17:59)

Re: Spekulace

Diaz je k mání, poslední dobou ve Francii nepochopitelně sedí. Inteligentní bek, pravák, ačkoliv malý, velmi solidní na oslabení a použitelný i na PP. Dokážu si ho u vás představit a právě proto k vám nepůjde big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

606

Re: Spekulace

big_smile super, to jsem potřeboval vědět.

Je to prďola, ale bral bych ho, i když by se nám hodil větší hráč.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

607

Re: Spekulace

nemáme těch malejch už dost? wink

Re: Spekulace

Za mě určitě máme.

Re: Spekulace

Tak. Pravé beky sice potřebujeme jako sůl, nicméně chtělo by to i výšku...a pokud jeho, potom musí někdo malý, současný, z kola ven.

610

Re: Spekulace

Daley.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

611

Re: Spekulace

Vase obrana je na tom tak spatne, ze vysku bych neresil. Byl soucasti jednoho z nejlepsich oslabeni v lize, nez mysteriozne prestal byt nasazovan. Nemel by byt drahy. Paklize by zapadl a podarilo se ho podepsat, dalo by vam to urcitou flexibilitu. A jednoduse furt lepsi hrat Diaze nez Romea s Bennem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak srovnání s Bennem či Romem je snadné. Byť Rome poslední zápasy nehraje špatně. Dle mého, problém není ani tak u 6. či 7. beka, ale je v první čtyřce.

Nicméně Diaze jsem párkrát viděl a vždy se mi líbil. Rozhodně bych se mu nebránil, ale záleželo by na ceně a kdo by tím pádem šel.

613

Re: Spekulace

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Spekulace

Varlamov je na tom podobně, ale stats má lepší.

615

Re: Spekulace

Ten si nahrabal na začátku, kdy Colorado jelo na vlně nadšení.