Re: Spekulace

Hoši, začínám mít pocit, že JN udělá nějakou výměnu. A tipuji, opravdu jen tipuji, že Chiasson půjde pryč.

542

Re: Spekulace

zrovna ten by mě mrzel....mám pocit, že z koho si udělám koně, toho mi vezmou

543 (edited by steiner 24.12.2013 21:38:11)

Re: Spekulace

Musíš si vybírat ty pravé. wink Seguina, Benna, Ničuškina či Dillona.

Každopádně je to jen můj pocit. Ale třeba se spokojíme s tím, co máme, a výměna nebude.

544

Re: Spekulace

Co to je "ty prave"? Laska si nevybira.....nejsem vypocitava kurva, vybiram si intuitivne wink

545 (edited by kisin 27.12.2013 03:13:52)

Re: Spekulace

Chiasson mohl jít už do Bostonu. Chiarelli prý požadoval jednoho z dvojice Smith-Chiasson, Nill asi správně obětoval Smithe. Pakliže by šel opačným směrem mladý, solidní top4 bek, asi by bylo těžké říct ne, nicméně situace na trhu s beky je tragická.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak tak. Proto bych do toho šel, neb najít beka na trhu bude těžké. Útočníka na trhu najdeme snadněji.  Toliko moje úvaha.

Re: Spekulace

Neviem prečo práve Chiassona, momentálne 3. v bodovaní. Taktiež  z neho môže niečo vyrásť.

Keď už sa niekoho zbaviť, tak tejto stratenej generácie

Erik Cole
Rich Peverley
Ray Whitney
Shawn Horcoff
Sergei Gonchar
Alex Goligoski

Vidno, že sda im tu nedarí, nesedí im táto hra, nemá zmysel tu nimi plátať tieto diery v útoku a obrane.

Re: Spekulace

Zo spomínanej "stratenej" generácie by som vymenil iba Whitneyho a možno Colea. Prečo je medzi nimi Peverley?

The harder the battle, the sweeter the victory.

549 (edited by angelo 27.12.2013 16:34:41)

Re: Spekulace

no neboduje.
nikto z nich

550 (edited by kisin 27.12.2013 16:38:29)

Re: Spekulace

Proč zrovna Goligoski? Začátek sezony měl strašný, ale šel nahoru a je to váš nejlepší bek. Na jednu stranu to je blbé, v ideálním případě by plnil roli #3, ale taková je realita. Dillon ho za chvíli asi přeskočí, Daley je dopředu až příliš průměrný a Gonchar s Robidasem už nemůžou být tolik vytížení. Potřebujete top4 beka získat a né se ho zbavovat. Na příští sezonu máte Goga, Daleyho a Dillona, kdo ví, jak to bude s Goncharem a Robidasem, ti jsou s velkým otazníkem.

Peverley, Whitney a spol vám top4 beka nehodí.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

551 (edited by steiner 27.12.2013 21:12:54)

Re: Spekulace

Jednoznačně, co píše Kisin. To není, že bychom si mysleli, že Chiasson je pasé, nebo že z něj nic nebude. Ale pokud chceš TOP beka, musíš nabídnout TOP útočníka. To Chiasson není, ale beka podobného formátu by hodit měl. To samé viz výměna s Bostonem. Eriksson, Smith ani Fraser nejsou póvl, ale je to cena za superstar.

Peverleyho bych si nechal. Whitney hodí nějaký draft, řekneme druhé kolo.

A souhlas i s Goligoskim. Osobně se mi jeho hra líbí poslední týdny.

BTW, teď čtu, že Despres je prý k mání za TOP 6 křídlo.

552 (edited by kisin 27.12.2013 22:48:16)

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Kurva to je výstižné.....Nezbývá než souhlasit.Taky mam pocit,že Pens do něčeho pudou,ale až takhle jsem to nehloubal.U těch borců na výměnu je otázka,co by z toho vzešlo...,ale jinak -proč ne!

554 (edited by steiner 16.1.2014 14:33:39)

Re: Spekulace

Naši zástupci včera koukali na zápas Buffala s Torontem. Otázka je, kdo byl tím terčem. Kadri? Gardiner? Bozak? Franson? Myers? Ennis? Někdo další?

555 (edited by kisin 16.1.2014 14:12:39)

Re: Spekulace

Myers by pro vás byl ideální, ale pod Ruffem v Buffalu stagnoval. Hlavně né egyptana, to je fakt strašnej ocas a poslední typ charakteru, který chcete v kabině.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper