496

Re: Spekulace

497 (edited by steiner 10.9.2013 07:22:47)

Re: Spekulace

Je to za námi. 3 roky a 2,75 na rok. NTC. Philda.

Ničuškin oslnil. A 2,75 bychom nedali ani na rok. Natož na 3. Takže OK.

Re: Spekulace

Souhlasim s tebou.

Re: Spekulace

Dle všeho bude kapitánem Benn. Lites se prý zase prořekl. Zatím to není ofiko, tak to dávám jen sem.

Re: Spekulace

Máme prý zájem o Brunnera.

Re: Spekulace

Tak Morrow dostal C taky poměrně mladej, a navíc po Hatcherovi. Benn je rozhodně kvalitní hráč, ale C by měl IMHO nosit spíš veterán.

Re: Spekulace

Morrow ho dostal po Modanovi. A Hatcher byl nejmladší kapitán a přesto to fungovalo, neb to byl alfa samec.

Re: Spekulace

A jo, Brenden dostal C po Modanovi, paměť už mi neslouží sad Každopádně mi Benn nepřijde jako takovej alfák, jako Hatcher. I když, jde jen o pocit, můžu se mýlit. Furt v něm vidím toho klučíka jako v jeho první sezoně.

504

Re: Spekulace

Trend je takovej, že céčko dostávají mladí hráči, největší hvězdy teamu. I proto se bojím, že ho u nás dostane Stamkos.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

505 (edited by steiner 13.9.2013 15:47:11)

Re: Spekulace

Proč se bát Stamkose? Pojištěnej na dlouho, zůstane a je to tvář týmu. Nemá snad vůdčí schopnosti? I o tom bych pochyboval. Potom není důvod do něj nejít.

506

Re: Spekulace

Nezdá se mi, že by na tu roli byl už připraven, má svých mouch až dost, které musí odstranit, takhle by na něj byl vyvíjen zbytečně velkej tlak. Měl by to dostat MSL, není o čem, ještě stále minimálně 3 sezony vydrží a mezitím vyzraje Stamkos/Hedman.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak také to zní dobře. Otázka je, jestli on sám by do toho šel...

Stejně se dá koukat na toho Benna. I když u nás je to jiné. Whitney či Robidas tu asi nejsou na dlouho a dávat to Daleymu je blbost, neb ten je tu minimálně na další 3 roky a to už by to měl mít Benn...

508

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Whitney za Deshernaise, tohle se prý šušká. DOufám, že je to jen kachna.

510

Re: Spekulace

Uff, tak to doufám taky, Desharnais je úplně jalovej, nepatří do NHL.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper