451

Re: Spekulace

452 (edited by steiner 4.7.2013 16:13:03)

Re: Spekulace

ZAčínají pomalu padat jména, ale spíš jde o něčí výmysly. Kuba, Horton. Třeba.

Co Gilbert, probere se ještě někdy?

453 (edited by steiner 4.7.2013 16:35:46)

Re: Spekulace

Projel jsem seznamy UFA a je tam pár zajímavých jmen, o které bychom mohli mít zájem.

Iginla, Briere, Ballard (pro některé jeho milovníky), Bouchard, Antropov, Horton, Clowe, Cullen, Scuderi, Penner, MacArthur, Weiss, Lydman, Filppula, Cleary, Clarkson, Murray, Malhotra, Ference, Cooke, Bozak, Nystrom, Adams, Brunner, Steckel, Lapierre, Boyes, Stalberg, Sanguinetti, Emery, LaBarbera, Nabokov, DiPietro, Thomas.

454

Re: Spekulace

Jdeme po Bozakovi. Dalších  6 týmů taky.


Pierre LeBrun @Real_ESPNLeBrun

Toronto still in mix but Dal, StL, Cal, Ana and Det among teams that kicked tires on Bozak.. My sense is he'd do 5-yr deal or more

455

Re: Spekulace

Spekuluje se o tom, co jsem to onehdá psal. Seguin za Erikssona.

456 (edited by Benn14 4.7.2013 20:32:43)

Re: Spekulace

Chudák Tommy sad Aj mňa to bolí len keď to vyslovím, ale takého hráča ako je Tyler potrebujeme.

The harder the battle, the sweeter the victory.

457 (edited by steiner 4.7.2013 20:40:22)

Re: Spekulace

Já jsem ho tu nějakou dobu na to připravoval. Loui měl jít nahoru, ale nešel.

Chudák Tommy? Co to s tím má co dělat? Jde o to dostat adekvátní náhradu. A je mi fuk, že to nebudou Švédi, více Kanaďanů je třeba.

458

Re: Spekulace

Adekvatni neadekvatni.....me to sere. Muj nejoblibenejsi hrac je pryc a ty se o me otiras. Kurva pica!!

Re: Spekulace

Bud v pohode smile taky jsem obrecel odchod Modana :-D chce to par dni a budes dobrej :-D

460

Re: Spekulace

The harder the battle, the sweeter the victory.

461

Re: Spekulace

Hoši, naučte se jako já na sport dívat jako GM. Tedy žádní oblíbení hráči, potom vám jde jen o klub a na hráče serete. Důležitý je jen úspěch klubu.

Tohle mi kdysi řekl meky, že na Stars koukám jako GM, bez emocí, jen kvalita hráčů mě zajímá.

462

Re: Spekulace

463

Re: Spekulace

Mne sa tie výmeny páčia, 5 rokov nebolo PO...už treba razantné zmeny. Loui mi bude chýbať, ale túto sezónu nič moc nehral, prajem mu veľa šťastia v Bostone smile

464

Re: Spekulace

Tak tak, a upřímně jsem rád, že konečně i jiní lidé než já, vidí, že jdeme správným směrem.

Re: Spekulace

Pánové já jsem spokojen.Loui v jiným dresu sice bude chvíli nezvyk,ale přichází podle mě kvalita,takže vzhůru do PO.