Re: Spekulace

Prý nabízíme Colea. Připadat v úvahu by prý mohla Carolina.

437 (edited by steiner 30.6.2013 08:08:22)

Re: Spekulace

JN, Lites, TG a Ruff se na hodinu setkali s Lecavalierem. Jeho rozhodnutí prý bude do týdne.

Dále se setkal se zástupci CAL, Philly, DRW, ANA, TML, STL a MTL.

Re: Spekulace

Stars a TB projevili zájem o Seguina. Jako centra, neb v Bostonu si tam moc nezahraje.

Re: Spekulace

In addition to the Stars, the Boston Bruins, Montreal Canadiens, San Jose Sharks, Detroit Red Wings, Florida Panthers, Ottawa Senators, Calgary Flames, Anaheim Ducks and Nashville Predators are also interested in Lecavalier.

Boston nemá love, do Kanady prý nechce kvůli médiím, Anaheim by se musel zbavit Ryana, SJS taky někoho zásadního, takže zbývají Preds, Florida, DRW.

440 (edited by steiner 2.7.2013 21:08:32)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

To by nebylo špatný a i lidi by mohl natáhnout.

442

Re: Spekulace

Bachman a Benn asi nedostanou kvalifikační nabídku, neb mají práva k arbitráži. Ale mohli by podepsat nižší smlouvu.

Wandell smlouvu asi nedostane a bude UFA.

443 (edited by steiner 3.7.2013 07:41:13)

Re: Spekulace

Tak Vinnie jde do Phildy. Oni nabídli 5 let a 4,5 na rok, my 4 roky a 19 mega. Nakonec to bylo mezi námi a Phildou, Canadiens byli ještě také ve hře, ale šance měli menší. ŠKoda. Asi chtěl zůstat na východě.

Re: Spekulace

Tak opět-bohužel nic....

445 (edited by steiner 3.7.2013 09:12:26)

Re: Spekulace

Je to jako prohra ve finále... smile

Je to velká škoda.

Otázka ale je, co bude teď? Jen možnost výměny tu je. Anebo Benn zůstane na centru, JN to připustil, ale předpokládám, že udělá vše pro to, aby tomu tak nebylo. Všechny možnosti na poli UFA nejsou ideální. Filppula, Briere či Bozak nejsou prvními centry, takže to bude ještě zajímavé. Některé týmy mají centrů plnou prdel. Philda, Edmonton, Boston, Colorado - ale to s námi bude v divizi, takže asi nebudou chtít měnit.

Re: Spekulace

Já to na nějakou velkou výměnu moc nevidim.Budem to muset nějak polepit.

447

Re: Spekulace

to já tedy něco zajímavého v kostech cítím......možná ne super bomba, ale něco slušného určitě smile

448

Re: Spekulace

Já jsem cítil VL. smile Škoda, Philly nám ho vyfoukla o fous.

449

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Bylo by pěkný,kdyby jsme z Tampy vzali dalšího borce po Bradovi.Třeba jednou dorazí Stamkos....