Re: Spekulace

Osobně bych rychle podepsal Roye a Jágra, a případně hledal vhodnou posilu. Pokud by ale došel řekněme nějaký bek, jiný by musel jít...

Uvidíme, jak dopadne dnešní zápas s Minny, který mnohé napoví.

Re: Spekulace

Daj ho ke Crosbymu a bude bůh....

303

Re: Spekulace

Tak tak, na řadě je Derek Roy. Pokud nepodepíše, taky pude.

Jágra bych taky podepsal.

Re: Spekulace

Vidíme to stejně. A i JN to vidí stejně. Nic jiného se dělat nedá. Ale ten Roy by mě pěkně nasral.

Re: Spekulace

Myers z Buffala je prý k dispozici. Osobně bych ho bral, a obětoval nějakého mladého obránce, v systému jich teď máme hodně.

306

Re: Spekulace

Roya nepodpisat by bolo docela škoda, jeho štýl hry sa mi dosť pozdáva...a Myers by bola určite dosť platná posila...

Re: Spekulace

Tak toho bych taky bral.

Re: Spekulace

Roye chce Ottawa, Anaheim a Chicago. Také se mluví o Vancouveru, ale už ne tak silně.

Re: Spekulace

Devils prý chtějí Jágra.

310

Re: Spekulace

Keby nechcel u nás podpísať a chcel by ísť k Devils tak by som im ho dal ale za taku cenu aby to tých nenažrancov z východu vyšlo pekne draho!!!

Re: Spekulace

Nevím, jak to napsat správně, ale Roy by prý mohl chtít až 7 mega ročně na 7 let.

My jsme tu mluvili o 6 mega na 3 roky, to bych pak řekl OK. Ale 7 let a 7 mega...ani náhodou!

To by pak bylo adieu Derek! A třeba do Ottawy by mohl jít, ta má hodně mladých hráčů.

312

Re: Spekulace

7 slovom sedem ? big_smile neviem či mu vôbec 7 niekto ponúkne

313

Re: Spekulace

Coo?? to nemyslí snad vážne. Už ma to začína srat. Tak Ott je výmenou za neho v prdeli, teraz on špekuluje s takým bludom 7 mega a my budeme musieť byť vďační zas za nejaký prospect. Ešte nech stratíme aj toho JJ a budeme znovu ďalšie sezóny iba do počtu. Neviem ale fakt sa mi tá robota JN nepozdáva....

314

Re: Spekulace

Ak má Joe rozum, tak ho už vezie na letisko smer Kanada. Moc tomu neverím, že mu vydrží zdravie, tu na divokom západe. cool

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Spekulace

Za to ho tu nechcem.