286

Re: Spekulace

Kdyby tohle v NHL někdo zrealizoval, tak si Steinere bal kufry a tradá směr Amerika. Protože by si mohl z fleku naskočit do NHL jako GM a vystřídat to hovado co by ten trade zapříčinil:-)

Re: Spekulace

Kurňa, já se z Brna nehnu... wink

288

Re: Spekulace

Steiner stejně určitě musí prvně dostudovat. wink Hlavně toho magistra, doktorát smile by se pak třeba nějak vyřešil, to už je stejně zase jiná etapa, to je pokud vím hlavně o publikování a o nějaké vlastní činnosti.

Re: Spekulace

Náš kapitán byl prý vyměněn do Pittsburghu! Opačným směrem jde bek Joe Morrow. Ale mělo by jít o větší výměnu.

Čeká se na BM, aby waivnul NTC.

290

Re: Spekulace

už je to tady? sad
Já to snad opláču.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Spekulace

Další hráč, který tu s námi byl dlouho. Srdcař. Odchod takových hráčů vždy mrzí, ale je třeba to brát čistě hlavou...

292

Re: Spekulace

293

Re: Spekulace

Odchádza posledný mohykán, ktorý si zahral finále SC v drese Stars...good luck Brenden!!!

Re: Spekulace

Ale nevyhrál ho... wink

Re: Spekulace

Spekulovali jsme o tom,ale že bych cítil nějakou radost....Holt nostalgické vzpomínky....

296

Re: Spekulace

mě by emocionálně rozhodilo jediné.....pokud by u tučňáků začal z ničehonic koncertovat! wink

297

Re: Spekulace

298

Re: Spekulace

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Spekulace

Určitě bude lepší než u nás. Mu bych to taky přál, Pens nikoli.

300

Re: Spekulace

no, jedna věc hotova, teď co dál