Re: Spekulace

No právě.Jeho příchod by byl bolestivej i když u medvědů se mi zamlouval.V Torontu bída.

242

Re: Spekulace

Za Cambella a Faksu?! Hned bych to bral a to bez váhání. Golmana nepotřebujem a Faksa žádný zázrak  není. Pro nás by to znamenalo dobré posílení, bez velkých ztrát.

Re: Spekulace

Já nevěřim,že by ho dali jen za tyhle dva.To by museli být snad jedničky draftů.

Re: Spekulace

V Torontu jsou magoři, ale zase takoví, aby jim stačil Campbell a Faksa zase ne...

245

Re: Spekulace

a to je škoda...

Re: Spekulace

Teoreticky, pokud bychom nyní chtěli měnit, potom by přicházely do úvahy týmy jako NJ, Calgary (ale to asi zatím ne, až později), Toronto, Buffalo (ale nejsem si jist, jestli takový Leopold je to pravé), Philla, Washington či Winnipeg.

247

Re: Spekulace

Bruins prý mají zájem o Morrowa.

248

Re: Spekulace

Getzlaf prý asi podepíše s Ducks. Tím pádem máme smůlu. A Perry asi u Ducks skončí a nepodepíše, takže je šance, že ho vymění.

Re: Spekulace

Boston, Pittsburgh, Toronto, Columbus, Minnesota a New York Rangers. To jsou týmy, jejichž zástupci nás v poslední době sledují. TDL se blíží.

Já jen doufám, že už nebudeme naše hráče pouštět jen za drafty.

Re: Spekulace

Tak za drafty snad ne,ale než někoho měnit s NYR-to radši nic.....

251

Re: Spekulace

Derek Stepana by som bral hneď.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Spekulace

Tak oni mají několik pro nás zajímavých hráčů. Staal, MDZ, atd.

253

Re: Spekulace

Richards - Jágr big_smile

254

Re: Spekulace

v NYR bych si uměl vybrat...třeba Karlíka Hagelinů, Rájena Callahanů a tak wink

Re: Spekulace

Brad je drahej až běda. Navíc už je zase o něco starší, lepší už nebude. Navíc už má i nějaké ta zranění za sebou...

Kdyby došel, zlobit se nebudu, ale to by musel odejít nějaký hráč s nesmyslně vysokým cap hitem. Či někdo, koho se chceme zbavit. Ale koho takového máme? Wandella? Morrowa? Whitneyho s ohledem na příští rok? Jágra?