16 (edited by S.T.A.R.64 3.2.2013 06:05:30)

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Tak koukám,že mě nemusí srát,že jsem odsral včera i dnes noční.Ušetřil jsem si trápení sledovat to na živo s váma...

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Byla to hrůza, opět jsme se nevyvarovali zbytečnýc vyloučení(dvakrát vysoká hůl- jako v žácích), brankář a obrana si myslím dobrý, obrana vykazuje zlepšení, to je asi jediné plus, co na té hře vidět, útok trápení, 17střel - z toho jen Benn a Jágr v první lince tuším 10(ale trápí se a kde je eriksson) , zbytek tam je do počtu, navíc jen obránci měli asi dalších 4-5střel, takže 3 další útočné linky bez střel, tak takto to bude dále velmi špatné

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

no som fakt rád, že sa mi nepodarilo vstať... už ma to nebaví.

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Jak jsem psal, problém je v útoku. Whitney je fuč a Jarda s Bennem se zmůžou jen na pár neškodných střel z uctivých vzdáleností, až na výjimky. A zbytek týmu ani na to.

Jak už tu někdo výborně napsal, Bachman byl super, obrana byla celkem dobrá, Rome zapadl výborně, škoda, že nedal ty šance, které měl, Daley opět nedal tu svoji, Dillon klasika, a průseráři Larsen, kterej sbíral jeden trest za druhým, a Benn seděli.

A problémem jsou i sudí, některé ty tresty byly hodně pitomé.

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Průserář byl taky Ryder, myslím že byl dvakrát vyloučenej a hlavně 3 minuty před koncem kdy měl přijít tlak a poslední šance to zvrátit, tak on fauluje jak školák. Benn s Jágrem si evidentně nerozumí, dal bych je od sebe.

22

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

23

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

ještě že jsem to zaspal.

Takže žádná změna. Jak dlouho si ještě počkáme, než vyhrajeme zápas aspoň o dva góly?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

25

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Mě by stačilo kdyby sme vyhráli o jeden v normální hrací době...

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

jojo mě taky, ale třeba 6:5 . Včera se na to nedalo koukat, pořad oslabení.

27 (edited by Mikesz 3.2.2013 14:22:55)

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

já myslím, že dokud se ta holota nerozestřílí, tak to bude furt jednou nahoru, jednou dolů (teď spíš teda dolů, dolů, dolů, nahoru, dolů, dolů, ...).

Třeba si nikdo z nich nevěří. Tak mě napadá (a nechci aby to vypadalo, že do něj zase ryju), že třeba u té Daleyho šance dnes, jak dostal kotouč přímo před bránu, ale nepochopitelně čekal se střelou, místo aby to tam napral z první, že to naše nízké sebevědomí nepřímo dokazuje.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

No, problém máme venku, ne doma. Venku je to bída. A tradiční bída. I když jednu sezónu jsme venku neměli marnou, ale to byla reakce na předchozí hodně špatnou. Ale už je zase vše v normálu.

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Morrow je tragédie. Benn m v útoku jezdí jak zpomalenej film.. strašný. první lajnu bych úplně rozpustil..

30 (edited by S.T.A.R.64 3.2.2013 19:37:59)

Re: 2.2.2013 - Dallas @ Phoenix

Mě se líbí, že ať vyhrajem nebo prohrajem, stejně máme zprávy jistý big_smile Mimochodem už i na Nově spozorovali že jsme v jakési krizi wink

I pád na držku je pohyb dopředu...