286

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Tampa ve VK první, u nás by byla aktuálně šestá. U nich 10 bodů od hranice PO, u nás 3.

Re: Tampa Bay

BTW, ten Gudas, dobrý, jako jeho tata.

289

Re: Tampa Bay

Zajimave je taky to, ze mame 5 proher a z toho 3 jsou proti Bostonu. Za trest, vzdycky nas vymazou z ledu. A jako by to nestacilo, jeste se proti nim zranil Stamkos.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Neodpustím si to. Tampa ve VK první, v ZK mimo postup do PO devátá.

291

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

292 (edited by steiner 26.11.2013 18:13:36)

Re: Tampa Bay

Úžasný počin, vzpomínám si, jak jsem si říkal, kdo to je, když tehdy začal hrát za Tampu...to jméno...

BTW, Tampičku udělali hlavně Frantíci, co? wink

BTW, MSL na bruslích byl pořád nejmenší ze všech... smile big_smile

293

Re: Tampa Bay

Steinere, to bylo levný big_smile ted se zase pro změnu blíží invaze Rusů...

Kucherov včera skoroval při svém prvním zápase, prvním střídání, první střele v NHL. To se v historii povedlo pouze 7 dalším hráčům.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

294 (edited by steiner 26.11.2013 21:19:25)

Re: Tampa Bay

Hele, co ti vaši Rusáci, budete pro ně mít fleky? Na boards je po nich celkem poptávka od fandů Stars. wink

295

Re: Tampa Bay

Viděl jsem, za Namestnikova nám cpou Daleyho+ big_smile

Nějaký fanda Tampy to tam napsal dobře. Ta cena by byla vyšší, než byste byli ochotni dát.

Flek pro ně být musí. Kucherov má PPG potenciál, Namestnikov by měl být našim 2.centrem s velmi vyváženou two-way game a Vasilevskiy je společně s Gibsonem a Lehnerem nejtalentovanější golman na světě. Nesterov už je slabší, ale má dobrou poziční hru a ofenzívu, na beka ovšem malou postavu. Je to náš asi druhý nejlepší defenzivní prospect (když nepočítám Šustra a spol, co jsou v áčku), což je trochu smutné.

Trošku jsem přemýšlel a myslím, že do jednoho roku vyměníme Purcella. Pro Connollyho asi taky nebude místo. Malone je jasnej. Takže byste se mohli zaměřit na první dva jmenované.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Koukám, že založili nové vlákno, ale jeho debatovali už pár dnů, ale v sekci Stars.

297 (edited by kisin 4.12.2013 15:09:23)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

298 (edited by steiner 4.12.2013 15:54:06)

Re: Tampa Bay

Kam se ta Tampa řítí? smile wink Nejdřív Frantíci, nyní Rusáci. smile Holt detroitská škola je poznat.

My budeme veterány brzy posílat pryč před PO, škoda jen, že Robidas je zraněný. Za toho jsem čekal hodně.

JInak Kučerov může jít k nám, vy máte vepředu přetlak zejména mladých útočníků.

299 (edited by kisin 4.12.2013 16:31:20)

Re: Tampa Bay

A proto logicky vyměníme toho nejlepšího? big_smile

Útok bude postavený na Stamkosovi, Kucherovovi, Drouinovi a Namestnikovovi. Získat můžete Purcella, Browna či Connollyho.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Ten Drouin, to jsem zvědav, jak bude dlouho out...