181

Re: Tampa Bay

To se právě divím. Loni vypadal jak jinej člověk. Myslel jsem, že ho potkalo znovuzrození jako Niskanena. Sice je často k vidění, že hráč, který jde při TDL do marného teamu, obživne a hraje nad hranicemi svých možností, ale my ještě stále hráli o PO a zápasy měly náboj. Každopádně u Leeho jsem se těžce sekl, ale nikdo by po sezoně neřekl, že bude ještě horší jak Gervais, Kubina a spol.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

182

Re: Tampa Bay

Vinny na IR, povolán TJ, sezona definitivně u konce.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Re: Tampa Bay

185

Re: Tampa Bay

Sračka, skoro žádné argumenty, skoro jak na Boards.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Cooper bude novým koučem Tampy.

187 (edited by kisin 30.3.2013 23:06:09)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

188

Re: Tampa Bay

U Crombeena jsem váhal, zda-li by bylo vhodné jej prodloužit. Přemýšlel jsem o roční smlouvě okolo 0.8-1M. Cena i délka mě překvapila. Solidní 4th liner, ale nic mimořádného, osobně jsem čekal víc. Nepřináší tolik tvrdosti, jestli má hit na zápas, tak je to hodně. To je zásadní problém, je sice velkej, ale stejně ho můžu prohlásit za soft. Začal famozně, pak se svezl s teamem. Poslední dobou šel zase nahoru. Dobře bruslí, je solidní na PK a občas udělá i gol, ačkoliv branku ještě nedal. Směrem dopředu je rok od roku horší. V Dallasu se věřilo, že by mohl být jednou produktivním top9 PW, což se nestalo. Má nejvíc bitek v celé lize. Většinou dostává nafrak, ale není jeho chyba, že v teamu zastává roli, na kterou nemá. Dává 100% každé střídání, je populární v kabině a zapojený v akcích mimo led. Dostal o něco víc, ale žádná tragédie by to pro nás být neměla. Jako 12./13.útočník je v pohodě. Klidně může půlku sezony prosedět v press boxu. SFY si ten podpis ovšem za rámeček nedá, dalo se levněji/líp.

O MABa byl minimální zájem, včera se ozvala Carolina, Yzerman toho využil, nebyl v ideální vyjednávací pozici. Víc toho vytřískat asi nešlo. Carolina na Hallovi trvala. Máme pick, volný flek pro Barberia, ušetříme nějaký prachy. Pakliže Hall projde waiverem bez povšimnutí, alespon pomůže Crunch ke Caldera cupu, chybí tam veteran presence typu Smith či Segal, která tam byla loni. Yzerman může vypadat jak chce, je mi to fuk, jsou to dva questionable tahy, které ovšem řeší úplné minimum. Většina lidí stejně nevidí background, takže tak.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

189

Re: Tampa Bay

Proc Bishop? S Andersem nejsou spokojeni?

190

Re: Tampa Bay

Budou mít 2 dobré gólmany, Bishop bude jednička.

191

Re: Tampa Bay

Ne! sad

192

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

193

Re: Tampa Bay

Kisine, jen podotknu, že Flames mají letos tři výběru v prvním kole, teda asi, a rozhodně si letos polepší, co se mladých týče.

Nikdy bych se neopovážil házet to jen na GM. Majitelé hrají svoji roli.

U nás se třeba ty věci řešili v okruhu JN, Recchi, Gainey, Lites a Gaglardi. A i u Flames do toho kecali majitelé.

194

Re: Tampa Bay

U nás měl vždy volné pole působnosti, až po příchodu Hollywood guys sám rezignoval. Proč by si nyní nechal srát na hlavu?

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

195 (edited by steiner 4.4.2013 18:09:10)

Re: Tampa Bay

Jestli myslíš Feastera, tak to nevím proč, ale říkali to na TSN.