166

Re: Tampa Bay

Nedávno jsem si přečetl, že prý máte nejhoršího trenéra gólmanů v historii. Tak to už je co říct. big_smile Koukám i na jeho fotku. Jaké je národnosti? Kanaďan?

167

Re: Tampa Bay

Myslíš toho negra? Musí být Frantík. Posral vše, na co sáhl. Nechápu, co u nás ještě dělá. Garon naštěstí nerozumí řeči jeho kmene, stále chytá solidně, ale včera se zranil...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

168

Re: Tampa Bay

Jj, myslel jsem toho trenéra brankářů černé pleti. Když už jsem u těch zaměstnanců, jukl jsem i na skauty. Michel Boucher a Chris Yzerman - jsou v nějakém příbuzenském poměru k trenérovi/generálnímu manažerovi? Ty jseš poměrů Tampy znalej, budeš asi vědět wink.

169 (edited by kisin 5.3.2013 18:00:36)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

170

Re: Tampa Bay

Kisine, nepoužívej tu slova jako negr, ju? Díky.

171

Re: Tampa Bay

Gentlemen, you had my curiosity. But now you have my attention.

The harder the battle, the sweeter the victory.

172

Re: Tampa Bay

Sorry, každej mu tak říká. Jeho přezdívka. Ztracenej případ, všichni ho nesnáší.

“The guys know what we’re asking them and they want to do it." - Guy Boucher. Vše je v pohodě smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

173

Re: Tampa Bay

174

Re: Tampa Bay

To je něco jiného, to je film o minulosti, dříve to bylo běžné...těžko mohou ve filmu z minulé doby říkat Američan afrického původu nebo tak něco. smile

175

Re: Tampa Bay

nevidím sebemenší důvod jim tak neříkat, když si tak s oblibou říkají sami wink
Ale nic, jen tak poprudávám....z nudy wink

176

Re: Tampa Bay

Re: Tampa Bay

Jsem zvědav,jak se tak zažitý oslovení vypaří.Dokážete si představit,že neříkáme cikáni???

178

Re: Tampa Bay

179 (edited by kisin 10.3.2013 16:38:55)

Re: Tampa Bay

Já už fakt nevím... Ty zápasy jsou furt víceméně stejný. Nehrajeme celých 60 minut a inviduální hrubky furt těch samých (Lee, Brewer...) nás posílají do boje o Setha Jonese. Na korejce Leeho už jde letos minimálně, minimálně 20 branek. Neskutečný. Idiot Boucher mu ještě včera dal 18 minut TOI big_smile mám dost. Už to asi tankujeme. Yzerman u mě hodně klesne, pakliže se Boucher ještě do konce sezony nebude pakovat.

Včera jsme odehráli asi nejhorší domácí třetinu, jakou jsem kdy viděl. Nulové nasazení, nebylo tam prostě nic, Habs mohli hrát na 40% a stejně by asi vyrovnali. Je to hodně frustrující, loni s AHL obranou a Roliem jsme měli lepší rekord. Soupisku na PO máme, s přehledem, nicméně realita je jiná. Boucher...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

A to jsi do toho Leeho vkládal naděje, lni jsi psal, že nebyl marnej...