Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak Daley je bídný.Ve většině ostatních mužstev by byl rád za 5 nebo 6 beka.Ani loni neudivoval.Je pravda,že od naší obrany jsem zázraky nečekal,tudíž počítal jsem,že vzadu to bude na Karim.Ovšem útok je pro mě též zklamání.Než výsledky 2:1 jsem spíš počítal 5:4 nebo něco podobnýho.Nezbývá než doufat,že si vzpomenou,jak se ty branky-boha jeho-dávaj.Jinak musíme koupit Stamkose,ale koho za něj?????????????

47

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Přesně meky, toho že Jardovi nedaj pomalu žádnou přihrávku, když se rozjede do utoku jsem si všiml taky. Normálka to nahrávaj kolem něho jak kdyby tam nebyl. Říkal jsem si co je? Vždyt byl třeba mnohem lépe postavený, něž ten komu nakonec směřovala přihrávka. Přitom 1 utkání mu to tam krásně dávali a hned s toho bylo plno golovích akcí.

49

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak to jsem rád, že nejsem sám kdo si toho všiml. První zápas tam s nima hrál ROY...

50 (edited by kisin 31.1.2013 19:02:35)

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Jsem zvědav kdy dostane Gulutzan padáka. Doufám, že mu nedají ještě sezónu k dobru.  Otázkou taky je, jakej podíl viny nese trenér na neúspěchu mužstva. ..

I pád na držku je pohyb dopředu...

53 (edited by steiner 31.1.2013 22:39:31)

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Otázka je, jestli by to pak ustál i JN. Burke je totiž volnej...

Já myslím, že se to teď moc řeší. Pár zápasů se počká a uvidí se.

Benn se mi v mnoha okamžicích zápasů líbil, že to uměl s pukem a hned ho rychlou přihrávkou lifroval z pásma. Evidentní je, že se po něm chce moc. U nás se totiž po každém chce moc. A je to pořád ta samá písnička. Kdysi jsme udělali z Robidase beka číslo 1, teď to děláme s Goligoskiho a Daleyho. Kdyby měl Goligoski vedle sebe řekněme Norströma v nejlepších letech, byl by i on v klidu a pohodě, takto je to horší. A v útoku je to to samé. Když Eakin či Wandell hrají druhého centra...A Goligoski se z toho dostane.

Já tedy neviděl všechny zápasy, jen několik, ale z toho, co jsem viděl, se mi prostě ta obrana nezdála nejhorší. Spíš jsem viděl děsnou neefektivitu útoku, neschopnost cokoli vymyslet, neschopnost si přihrát. A když už byli v šanci, která mola změnit zápas, trefili tyčku.

Mezi námi, Kari je základ, ale posílit obranu i útok potřebujeme jako sůl. Jágr i Whitney jsou sice fajn posily, která nám pomohou dostat klub výrazně do plusu, ale to je jen start. My musíme pořídit nějaká esa, když nám Brad odešel. Kromě Benn a Kariho nemáme momentálně žádné rozdílové hráče. A ještě kromě Louie. Uvidíme, co bude s Royem...ono, pokud chválíme Eakina, ale ne Jágra, Erikssona či Benna, potom je něco špatně. A zatím nelze chválit ani toho Benna...

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak Eakin jako 2. centr mi nevadil, líbilo se mi, jak hrál.. napadal, vytvářel šance, u mě dobrý.

55

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Kenji a to si vem, že druhýho centra hrával Nieuwendyk.... Já vím že to byl jinej mančaft, ale druhej centr by měl umět něco víc.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak jasný, s tím se to srovnávat nedá, stejně bude hrát nejlíp 3. centra po Bennovi a Royovi, ale i tak, líbil se mi..

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Souhlasim s váma pánové,ovšem pokud dlouhodobě nebude PO,tak jsem žádného borce nedostanem.Snad se ta efektivita v útoku rapidně zlepší.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

No je to nevyhnutné... tak teraz prvýkrát v sezóne mali dva dni prestávku, idú tri hratelné zápasy, minimálne benn, eriksson, jágr, whitney, ryder ,zdravý roy, prípadne goligoski, oni góly vedia dávať... aj s nejakou pravidelnosťou,...

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Roy je zatím marod, dneska hrát nebude.

Navíc těžko můžeme myslet na to, že tihle hráči dají branky, když máme 9 dvouminutových trestů a pořád se jen bráníme a tím pádem řada těch hráčů si ani pořádně nezahraje.

Pokud je tohle krize, je lepší ji mít teď než těsně před PO, a z ní by nás měli tahat především veteráni jako je Jágr, Whitney, Morrow, Robidas a spol.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

I pád na držku je pohyb dopředu...