Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

32 (edited by Johnny 30.1.2013 14:07:18)

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

No ale mne príde, že toto isté píšeme už dobrých 5 rokov... akoby sa tam nič nezmenilo... slabá obrana, chýbajú nám góly.. stále dookola.
Minulú sezónu ma to po poslednom zápase s minnesotou už naozaj omrzelo... teraz môjmu nadšeniu z hokeja pomohla výluka. Ale už ma to fakt nebaví. Cítim sa ako blázon, vstávať ráno, potom byť nevyspatý a pozerať sa ako prehrávame.
Áno, asi som z toho trochu frustrovaný big_smile

Nasledujúci dva zápasy s Coyotes, Avalanche,.. tí sú na tom podobne,. Najvyšší čas to pretrhnúť a zobudiť sa.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

jo, za ta léta se toho až tak moc nezměnilo. big_smile

Musíme věřit. wink Nic jiného z naší pozice stejně nezmůžeme (členů fóra, kteří si dali za cíl proniknout do NHL profesionálně, se to netýká).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Hoši, včera jsme dostali 4 branky, ale náš problém je vstřelení branky.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Náš problém je na všech postech kromě golmana, jen tak pro upřesnění:-)

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Kariho je mi čím dál tím víc líto..

37 (edited by steiner 30.1.2013 17:49:40)

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Já osobně s obranou až takový problém nemám. Ti kluci nehrají marně, pochopitelně je problém, když Larsen jde na 2+2 za vysokou hůl ven, a pak někdo další, atd.

Dneska se to opět zlomilo při PP 5 na 3. A DRW nejsou CBJ, ti to promění.

Letos neprohráváme kvůli obraně. ALe kvůli útoku. Když dáme 1 branku, těžko můžeme vyhrát. Většinou na výhru stačí 3, což se nám podařilo zatím jen 2x, jednou jsme dokonce prohráli. Ve 3 zápasech jsme dali 1 a méně branek.

Jágr 4 zápasy bez bodu, dneska ušmudlaná druhá asistence, Larsen dal jednu tečovanou, ale jinak ani jeden bek nedal branku, Vincour a Garbutt dali branku, jinak naše bottom 6 neskórovala, a naše TOP 6 má jen 10 branek na 7 zápasů a to je sakra málo!

Kdepak, obrana může být lepší, o tom žádná, ale problém je hlavně v útoku. A také je problém v těch oslabeních, je to snad horší než loni. Dillon a Benn nehrají marně, byť Benn občas chybuje. A bez Roye je slabé buly.

Osobně bych pořídil z Colorada ROR, aby Benn mohl na křídlo. On prostě centr není a předělávka bude ještě trvat. A u mantinelů více vynikne jeho fyzický styl hry.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

na zápasy teda nečumím (viděl jsem jen jeden) a to co píše steiner dává smysl, ovšem pohled do stats mne trochu udivuje: máme v týmu jednoho z nejhorších beků celé soutěže v +/-. (Daley, -6)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak Daley tradičně z našich beků sbírá vlastní branky, asi to není náhoda, ale styl jeho bránění spojený s výběrem místa. Také je třeba říct, že -4 nasbíral v jednom zápase. Sice se občas snaží pomoci směrem dopředu, ale nic z toho zatím nebylo. U Daleyho bych čekal lepší vstup do sezóny.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Navíc mi ta naše hra přijde pomalá. Roy byl rychlý, ale je zraněný, jinak je to bída. Dobře se jevil Smith, ale nehraje pořád.

Jak jsem psal, obrana není ideální, ale horší je to dle mého vepředu, byť ne o moc. PP zatím bída. A Daley má nejlepší věk, měl by nás táhnout. Tam je největší problém. Že Benn občas chybuje, to je jasné. Rome zatím nehrál. Tedy jen jednou a nic moc. Larsen má moc trestů.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Tak já blázen viděl všechny mače live smile...podle mě to nejde jak utoku tak obraně.....obránci někdy zbytečně stále jen pálí od modré místo aby malinko puk přidrželi v utočném pásmu ašikovně rozehráli..to myslím hlavně v přesilovkách. Oni to většinou načudí odrazí se to a hned to letí ven s ut. pásma. My si nedokážeme v přesilovkách kloudně zakobinovat a pak vystřelit. Není tam žádný moment překvapení.

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

tragédie, nedá se na to dívat, nic obrana na hovno, útok ještě horší. Bitky taky prohráváme. Lepší je to zabalit !

Re: 29.1.2013 - Dallas @ Detroit

Jsem tu znám jako velký skeptik Stars a výsledky posledních 4 let pro mě tedy nejsou překvapením. Letos jsem ovšem po letech opravdu očekával něco víc. Popravdě řečeno jsme si myslel, že vzhledem k naší obraně spíš budeme mít problém s obdrženými brankami, ale s tak jalovým útokem jsem opravdu nepočítal. ..

I pád na držku je pohyb dopředu...