376

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

377

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

378

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

379

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

380 (edited by angelo 25.4.2014 19:12:46)

Re: Zajímavosti

381

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

382 (edited by steiner 29.4.2014 16:12:14)

Re: Zajímavosti

Koukám, tvoje závěry jako obvykle. Prostě jen uvedl na pravou míru některé info z tisku.

Jako správný táta hájí svého syna, aby někde u někoho nevzniklo špatné mínění o něm.

Jinými slovy, smlouvu má, roli hraje jen zranění. To bych řekl, že je zásadní a Růžička v tom tím pádem musí mít jasno. Zároveň Gudas senior dodal, že příště mladej dojede, pokud nebude zraněný.

Nepodepsaná smlouva se týkala Šustra, nicméně je otázka, jestli to Růža nebo někdo jiný nepopletl.

383

Re: Zajímavosti

Čtení mezi řádky. Starej Gudas by si s Růžičkou na pivo nezašel. Jestli to s novináři neumí, at se na to vysere. Co Růžička řekne, to je většinou perla. Hlavně že nejlepší český trenér stále trénuje Slovensko.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Já sice sdílím náklonnost k Vůjtkovi, ale je až neskutečné, jak hrozně rychle lidi soudíš a každý je hned neschopný a piča. A od kluka, co ještě nic nedokázal, je to minimálně hodně legrační. wink

385

Re: Zajímavosti

Vubec me neznas, jen prezentuji svuj nazor, od toho fora jsou, ne? Na Ruzicku mam tento nazor dlouhodobe a jen tak pro nic za nic ho menit nehodlam. Ostatne neni duvod, jeho velke ego a nazory mimo misu me dost irituji. Muzu to prezentovat jemneji, nevedel jsem, ze ses tak precitlivelej. Kdyz se ti neco nelibi, neco neni dle tveho gusta, hned je ohen na strese. Me kritizujes, ze jsem sprostej, ale dnes jsi oznacil ty me za debila a ted mi zde davas moralni poucky. Ja zde na foru s nikym problem nemam, nikoho bych neurazil, ostatne takovej ani nejsem a myslim, ze ses to ty, kdo se zde obcasne dostava do konfliktu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

386 (edited by steiner 29.4.2014 20:48:21)

Re: Zajímavosti

Tak pokud si děláš srandu z toho, že někomu zemřela manželka, máma, apod., tak to může jen totálně nevyzrálá osobnost.

Všechno je pro tebe černé a bílé. Pár vyvolených, zbytek označuješ za piče. Slyšel jsi něco podobného ode mě?

Já velké ego Růžičky neřeším. To má kde kdo. Důležité je, jestli má něco za sebou, jestli je ve svém oboro dobrý. A pokud máš dojem, že Růža je amatér a debil a nevím co ještě, potom si to klidně mysli, ale počítej potom s tím, že si pak řada lidí bude zase něco myslet o tobě.

A nejde o přecitlivělost. Jde o to umět ocenit kvality toho druhého.

Já při hodnocení kroků jen málokdy volím ostrá slova, či vyhraněná stanoviska. Dříve to bylo evidentně něco jiného, dnes je to jiné. Ty k tomu třeba taky dospěješ, každému to trvá jinak dlouho, někdo nedospěje nikdy.

387 (edited by S.T.A.R.64 29.4.2014 23:28:00)

Re: Zajímavosti

Steinere Kisin to nejspíš myslel, tak že to bylo její dobrovolné rozhodnutí a že spáchala sebevraždu a nebyla zavražděna. Když ti napíšu že podle světový zdravotnický federace zemře denně 25.000 dětí hlady aniž by v životě dostaly jakoukoliv šanci něco dokázat je to mnohem smutnější. Byla to ona kdo začala chlastat, ona kdo se obklopovala dobrovolně hroznejma lidma a ona kdo si lehla na koleje. Samozřejmě že je to smutný, ale spousta lidí se v životě dostane do srabu né vlastním zaviněním a narozdíl od Ivety je nikdo nikdy litovat nebude. Každopádně každej život má stejnou cenu a je jedno jestli kopeš kanály nebo chlastáš první ligu. Takovýhle příběhů se odehrávají stamiliony bez povšimnutí.

Ostatně její příběh skončil očekávatelnou pointou...

I pád na držku je pohyb dopředu...

388 (edited by Mikesz 30.4.2014 07:51:28)

Re: Zajímavosti

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

389

Re: Zajímavosti

bychom se měli evidentně držet hokeje, jakýkoliv přesah je tady evidentně hra na tenkým ledě...

390 (edited by steiner 30.4.2014 09:48:12)

Re: Zajímavosti