Re: Zajímavosti

Zase bych ho tak neodsuzoval. My bychom byli rádi, kdybychom měli hráč, který na PP umí. To bychom pak měli o 15 bodů navíc a neřešili postup do PO.

To +/- je nicméně děsivé.

347

Re: Zajímavosti

Vždyt na té pozici máte Seguina, který zas tak o moc horší střelu nemá a bude kompletnějším hráčem. Ovečkina bych nechtěl ani za poloviční plát. Radši dva Paláty.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Tak Seguin je sice náš nejlepší hráč na PP, nicméně s Ovečkinem na PP se měřit nemůže.

Já to myslel spíš obecně vzato, tedy bez ohledu na to kdo za nás na které pozici na PP hraje. Seguin to má navíc těžké, neb Caps mají nepochybně několik nebezpečných hráčů na PP, my jen jednoho.

A také bych raději bral Seguina, než Ovečkina, nicméně bych Ovečkina za poloviční plat klidně vzal. I když mě jeden Rus v týmu stačí.

Re: Zajímavosti

Pokud vím, tak máme dva. Ničuš + Gončar smile

Re: Zajímavosti

smile Aha. smile Já je asi beru jako jednoho. smile Jedno tělo, jedna duše. Jeden žije, druhý za něj mluví. smile

Re: Zajímavosti

big_smile big_smile big_smile Pokud vím, tak Gončar je ženatej. Asi by to pro paní manželku bylo překvápko, kdyby chytla Gončara, jak je jedno tělo s Ničuše big_smile

352 (edited by steiner 16.3.2014 23:37:51)

Re: Zajímavosti

Peklo... smile ale třeba by ji to potěšilo. smile

353

Re: Zajímavosti

určitě, starý Gončar už musí být jalový.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

354

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

355

Re: Zajímavosti

Ten šmoula to vystihuje dokonale :DDD

356

Re: Zajímavosti

Morrow-Roy-Ott by dnes mali hrať v jednom útoku (3.)

Re: Zajímavosti

NYR holt opět vydělají. A prej že je MSL psychicky odolnej...

Re: Zajímavosti

Angelo: Mám tušení, že oni tak hráli už proti nám wink

Kari je nejlepšííí!!!

359

Re: Zajímavosti

Heather uz stihla utratit jeho celorocni plat, tak je z toho chudak celej nesvuj.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

360

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper