271 (edited by steiner 8.12.2013 11:50:43)

Re: Zajímavosti

Pozor, tady je třeba jasně odlišit. Hit ze hry, za který nebyly 2 minuty, anebo hráč, který je na zemi, a dostane pěstmi ho hlavy. Thornton se posral a dostane flastr jako sviňa.

Hertla bych sem nepletl, to s tím nemá co dělat. A Crosbyho taky ne, ten hraje s hráči, které tým sežene.

Důležité je odlišovat. Neal viděl Marchanda, ale přesto mu kolenem najel na hlavu. A Thornton mlátil do hlavy bezmocného hráče. Kdyby to byl fair pěstní souboj, tak ať se pomlátí, tohle bylo hodně za hranou.

Hit je legitimní součástí hry. Eriksson opět udělal chybu, měl koukat dopředu a ne hledat puk. Ale je to složité. Zranění i hity patří k hokeji. Jde jen o to, aby to nebylo díky sviňárnám.

272 (edited by Mikesz 8.12.2013 12:19:03)

Re: Zajímavosti

já ti rozumím, i toho Crosbyho je mi blbé zase vytahovat. Ale prostě jsem ještě furt nestrávil tu kanadskou přetvářku; na té jejich teorii úctě k soupeři lze najít spousty chyb, to je celé.

Thornton to přehnal. Ale Orpik vlastně taky, když šel po hráči, který nedávno utrpěl otřes mozku. Sice legální hit, ale lidsky naprosto příšerný a pro mě osobně na úrovni Thorntonova výstřelku (a ve výsledku je jedno, jestli Orpik zrovna věděl, že hráčem je zrovna Loui).

A k Nealovi nemám co dodat, to je fakt na totální penalizaci.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

273 (edited by steiner 8.12.2013 12:32:43)

Re: Zajímavosti

MIkeszi, to je dle mého mimo argument. Hráči hrají a jen těžko mohou nejít do hráče, který měl nějaké zdravotní problémy. To by se pak nešlo po žádném hráči. Pokud řekneš, že to byl legální hit, potom je konec debaty. A Orpik udělal něco, co je proti pravidlům, a nejen proti nim, teoreticky by mohl i k soudu, kdyby Orpik chtěl...

Bruins tím do jisté míry sklízí, co zaseli, svým stylem hry. A že to odnesl Eriksson, to je fuk.

Thornton už byl opakovaně trestán, takže flastr to bude velký. A Neal ho dle mého dostane taky, neb už také byl opakovaně trestán.

274

Re: Zajímavosti

Jak ironicke, ze to schytal zrovna Marchand s Orpikem. Na kazdou svini jednou dojde. Me osobne to vubec nezajima, oba teamy hraji jak hovada, at se tam treba pozabiji. Ze zapasu s nimi vzdycky vzejde nejvic zraneni.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

275

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

masakér.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

277 (edited by kisin 14.12.2013 19:55:55)

Re: Zajímavosti

Clarkson suspendován na 2 zápasy. Ten se Leafs zatím velmi vyplácí, už kvůli suspendacím zmešká 12 zápasů a celkově nehraje nic, má nějakých 6 bodů ve 23 zápasech - 5.25!M na 7 let. Hnus.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

278

Re: Zajímavosti

Pittsburgh má na marodce: Malkin, Neal, Bennett, Martin, Orpik, Letang, Scuderi, Engelland, Vokoun, Glass a Ebbett. Čili celá top4 obrana, Malkin, Neal, další top6 útočník Bennett, backup a nějací depth hráči.

Dnešní sestava:

Kunitz-Crosby-Dupuis
Zolnierczyk-Jokinen-Megna
Conner-Sutter-Vitale
Adams-Sill-Kobasew

Depres-Niskanen
Maatta-Bortuzzo
Dumoulin-Samuelsson

To je brutus. Hrají s cap hitem asi 33M. Ale beztak dneska vyhrají, tohle Bylsma umí, vyhrávat s lazaretem a grindery všude, kam se podíváš.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Zajímavosti

Chris Conner, to je hvězda! smile

281

Re: Zajímavosti

Pro mě je Conner tak trochu nedoceněný, každý ho bere jen jako dobrého 14.-16.útočníka, který začíná na farmě. Přitom se v lize prohánějí mnohem, mnohem horší 4th lineři. Postavou tam sice ideálně nezapadá, ale již léta ukazuje, že může být přínosem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Moje paměť byla dycky sux, ale mám dojem, že pár let čtyřkařil i u nás.

283

Re: Zajímavosti

Jj, dokonce hrál i určité období vedle Brada.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

284 (edited by kisin 19.12.2013 00:32:01)

Re: Zajímavosti

MacArthur and Grabovski = 52 pts
Bozak and Clarkson = 15 pts

Carlyle je strašnej trenér. A Nonis, ehm...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

285

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper