151

Re: Zajímavosti

Kvík je přeceňovanej, na trůnu měl být král Henrik!!

Re: Zajímavosti

Jenže Quick dotáhl tým ke SC, což Lundqvist zatím nedokázal. wink

153

Re: Zajímavosti

tak Kvík to sám rozhodně nedokázal.....když před sebou nemáš alespoň trochu šlapající stroj, tak si můžeš ptáka urvat a je to k ničemu. Ale že to povídám zrovna tobě....stejně mě jen pošťuchuješ wink

154 (edited by Mikesz 30.7.2013 14:03:41)

Re: Zajímavosti

myslím, že v těchto hádkách začínám vidět smysl názoru o nesmyslnosti individuálních ocenění v NHL. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

155

Re: Zajímavosti

Anderson, Holtby a zejména Kari velmi nízko. Smith 6. a Niemi 8., to určitě big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Price lepší jak Kari? big_smile big_smile No to sem se zase pobavil jednou big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Zajímavosti

Taky mi přišlo, že Kari je nějak dole. Navíc pro Tommyho to musela bejt rána, mít dva finy hned nahoře smile A jak napsal Kvík, tak mi to evokovalo naše morče big_smile

158 (edited by steiner 30.7.2013 15:49:49)

Re: Zajímavosti

Ono je to ale těžké. Ti gólmani kolikrát zazáří a pak mají pauzu. Viz třeba MAF a jeho výkony kdysi a dnes. A to samé Smith či Niemi. Stabilní výkonnost má jen prá z nich.

A Kari zatím nedokázal dotáhnout tým do playoff, v playoff hrál navíc jen jednou a kolikrát v důležitých zápasech je průměrný. Musí se naučit zvládat poslední týdny sezóny. A taky musí být zdravý, což asi hraje také svoji roli.

Re: Zajímavosti

Toronto dneska podepsalo Frasera, takže je zase o něco jasněji. Kadri a Franson zbývají a mají jen 4,9 a navíc potřebují nějaký prostor na zranění, atd. Takže TML budou muset něco vymyslet.

160

Re: Zajímavosti

Král Henrik dlouhodobě prokazuje špičkovou výkonnost, být v jiném mančaftu, leští už doma poháry. IMHO není v lize spolehlivějšího držáka... Finský čučky neřeším, ty jsou rybí krev wink

Re: Zajímavosti

Fini mají obecně dobrý gólmany...

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Já ti dám finský čučky už big_smile big_smile Finská brankářská škola patří k nejlepším na světě a nejde jen o Kariho.... A celkem už mě ta tvoje averze vůči finům docela deptá.. Já třeba mám Finy hodně rád a ani proti těm tvým švédům nic nemám a dokážu ty hráče ocenit, ale ty na každého fina opravdu jen nadáváš nebo mi to tak aspoň příjde. Jako opravdu zrovna brankáře z Finska snad respektuji nejvíce ze všech ostatních.

Kari je nejlepšííí!!!

164

Re: Zajímavosti

Wow, Shepp se rozepsal big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

165

Re: Zajímavosti

Ale ne kvůli Hvězdám, ale kvůli Finům. smile