76 Naposledy upravil: Mikesz (8.11.2013 12:19:59)

Re: Návrhy na vylepšení

ano, pro zmiňované weby píšou za honoráře. Ale mi šlo o to, že ten, kdo by psal na Stars.cz, by z logiky věci byl i fanouškem Stars. A z toho bych vycházel. Obsah nemusí být detailní, souhrny nemusí být komplexní, důležité je mít v nich ale něco extra. Může to být třeba názor, subjektivní pohled na věc. To je záležitost, která přitahuje pozornost, nýbrž názor může být vyhraněný, kontroverzní, nebo třeba nějakým způsobem renesanční. A nejlepší na tom všem je, že udělat si názor nedá zas tak moc práce – vlastně to jde samovolně, když danou věc sleduješ (takže jde jen o to vložit čas do sledování – ale to jde ruku v ruce s fanouškovstvím).

Navíc máme fórum. To bylo vždy to, co dělá tyto stránky tím, čím jsou. Není třeba se od něj na obalu distancovat, naopak bych s ním vše propojil.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

77 Naposledy upravil: Mikesz (11.11.2013 10:15:11)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

78

Super, díky za zpětnou vazbu smile mám v plánu to tam dávat každý zápas

79

Kenji to seš teda kanón, mě to vždycky vzalo nejméně půl hodiny, spíše ale více... Ale je vlastně pravdou, že mě trvá všechno déle... wink

Never get too high; never get too low.
---
Sikkens Pflegeset | Eurookna

80

Hlavně když si paní nestěžuje big_smile

81

:DDD