121

Re: Jaromír Jágr

WOW! To je mi poklona.

122

Re: Jaromír Jágr

Dnes na ČT2 ve 20:00 je pořad o JJ.

123

Re: Jaromír Jágr

Tak, už jsem to avizoval na konci ledna wink. O pár příspěvků výše.

Re: Jaromír Jágr

Já si nemůžu pomoct, ale jako hokejistu jsem ho nikdy moc ,,nežral,, jako fanda Stars jsem míval pokoj oblepenej Mike Modanem. Škoda jen, že k nám nepřestoupil hned po Pittsburghu, protože jsme o něj měli tehdy velkej zájem a dokonce mám vylepenej v hokejový vitrínce článek s názvem: Na koho se Jágr usměje a pod tím logo Rangers a Stars. Každopádně dneska ho uznávám jako ikonu (bohužel už bývalou) i jako člověka je to velkej sympaťákk.

I pád na držku je pohyb dopředu...

125

Re: Jaromír Jágr

Pěknej dokument to byl!

Re: Jaromír Jágr

Na ds.com je legrační reklama s JJ, jak stříhá fandu Ducks.

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...

128

Re: Jaromír Jágr

stejně je to krapet ostuda, že nás bodově táhne starej dědek...

129

Re: Jaromír Jágr

Jsem v klidu. Jágr je tu jeden z mnoha. Roy i Benn mají lepší bilanci než Jágr. Eakin a Eriksson nejsou za ním tak daleko, navíc Eakin má jen 14 minut TOI. Takže klid. Ani ve Phildě nebylo mnoho hráčů bodově lepších.

130

Re: Jaromír Jágr

Nevíte proč se vůbec po gole neraduje, přijde mě jak by ho to ani nebavilo smile

131

Re: Jaromír Jágr

132

Re: Jaromír Jágr

nebo je pověrčivej a řekl si, že když se neraduje bude mu to tam víc padat smile

133

Re: Jaromír Jágr

Podle mého názoru není úplně spokojen se souhrou s Jamie Bennem. Taky se o tom nedávno vyjádřil, že jejich spolupráce funguje tak na 30%. Přitom si uvědomuje že Jamie je šikovnej hráč. Takže z té hry nemá úplně takovou radost, není tak uvolněn. Od první lajny se čekají body, mančaft musí vyhrávat.

Pořád se motáme okolo osmého místa a častěji spíše pod ním, takže myslílm že vnímá ten tlak dostat se do play off. Navíc se ani extra nedaří přesilovky. Je potřeba udělat pár výher v řadě a bude to lepší.

134

Re: Jaromír Jágr

jo to je ono už od začátku tvrdím že bych tyhle dva od sebe dal pryč, s Royem mu to klapalo lépe. Mě někdy přijde že si s Bennem překáží a pohybují se ve stejných místech.

Re: Jaromír Jágr

Já si to myslím taky, přemýšlel jsem o tom, vždycky své goly nějakým způsobem v minulosti slavil a usmíval se, podle mě si s Jamiem nerozumí a podle mě to bude vážnější, nesedí si herně a dle mého názoru i lidsky. Prostě tm nefunguje chemie, jako fungovala ve Fildě. Tam si nejvíce rozuměl s Hartnelem a později si velice sedl i s mladým Girouxem. Prostě do kabiny nevidíme a nevím nevím