Re: Jaromír Jágr

Mě se tady líbí, i když jsem na tom podobně jako dejvid, chci na toto forum chodit a číst si jeho příspěvky, ...jedno z nejlepších fór!!! Opravdu tady rozumí hokeji a mě to baví, Dallasu budu fandit dál, hodně to tady na mě udělalo dojem, ale budu i dál fandit individuálně Jardovi jako osobnosti, kterou český i československý hokej mít už pravděpodobně nikdy v budoucnu nebude

212

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

A skvělé je i to, že paradoxně svým odchodem může ještě Jágr Dallasu pomoci, pokud s jeho pomocí Bruins postoupúí do finále konference.... Stars pak budou moci vybírat v drafu v prvním kole

214

Re: Jaromír Jágr

A pak by se mohl v létě vrátit... ;-)

Re: Jaromír Jágr

Abych pravdu řekl, moje prvotní nadšení začíná opadávat. Pro výměnu Morrowa byl snad celej portál o tom netřeba debatovat, Roy chtěl jít na trh takže to byla jedna z mála možností jak za něj něco dostat, ale výměna Jágra mě šokovala. Ze začátku jsem si myslel, že to byla jeho iniciativa zahrát si v konkurenceschopným týmu, ale v případě že chtěl podepsat na rok za rozumnej peníz jsem zásadně proti. Tyhlety unáhlený a značně zpackaný trejdy mi spíš připomínaj Islanders nebo Jackets a né tak perfektně budovanou organizaci jakou Stars vždycky byli. Ten bankrot se na nás bohužel podepsal na celý desetiletí, protože z tohohle se budem jen těžko vylízávat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

216

Re: Jaromír Jágr

Stare, s tímto souhlasím 100%. Bude to těžké. Bude záležet, jestli budou k mání nějací TOP hráči. Pokud ne, budeme čekat, až ti naši mladí dorostou. A to pár let potrvá. Minimálně 3.

Re: Jaromír Jágr

Chtělo by to tak rok, dva draftovat opravdu vysoko, abychom získali někoho okolo kterýho by se to tady mohlo stavět. Kdyby Pens tenkrát nedraftovali Crosbyho s Malkinem tak dneska neměli novou arénu a možná by v budoucnu zmizeli i z mapy NHL, taková to tehdy byla bída co si pamatuju a nepletuli se Pens taky zbankrotovali na přelomu tisíciletí.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

Při naší smůle věřim tomu,že mít možnost vybírat na draftu,jako první,tak bude hovno výběr a žádnej borec by z toho nevzešel.

219

Re: Jaromír Jágr

220

Re: Jaromír Jágr

221

Re: Jaromír Jágr

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

222

Re: Jaromír Jágr

máš recht v tom, že to je SÁZKA na budoucnost..........a celé se to motá okolo toho jak moc tahle sázka je riskantní. Ono se to riziko dá snížit tím, že nabíráš kvalitní přísliby, že o nich opravdu hodně víš, no zkrátka jak píšeš. Ale celý je to závislý na lidským faktoru....jestli tam ten aspekt dementa prostě někde není wink

223

Re: Jaromír Jágr

JJ Tommy s tým absolutne súhlasím toto čo predviedol JN je risk neskutočne veľký. Vsadil všetko na budúcnosť ale neverím, že by niekto s tých hráčov bol niečo extra. Jediné načo sa podľa JN spolieha je tohtoročný draft inak si tie kroky nedokážem vysvetliť...

224

Re: Jaromír Jágr

Hoši, kurva, o co tu jde? To jste chtěli, aby JN si nechal Roye i Jágra, přičemž by pak Roy odešel za nic?

Roy nebyl dle mého tím správným hráčem, kam by měly zahučet naše peníze na mnoho let dopředu. Potom, i kdyby byl někdo vhodný, tak bychom měli smůlu.

Jinak v systému je řada hráčů, kteří by měli na NHL mít, i když TOP jména typu Modano to nikdy nebudou.

Je tam Oleksiak, Morrow, Nemeth, Connauton, Byström, a další beci. Dillon už je nahoře, to samé Benn a Larsen. Někteří možná budou mít na to se uikázat už příští rok, někteří až tu přespříští sezónu. Jinak v útoku je Guptill, Chiasson, Stránský, Fraser, Ritchie, Faksa a další. Otízka je, co Glennie. Smith, Eakin už hrají nahoře stabilně. Do brány Campbell.

Asi nejlépe vypadá Ritchie, Chiasson, Oleksiak. A Campbell, který jde postupně nahoru, ale trvá to déle, než se čekalo.

Je to práce posledních asi tří let na draftu.

A nešiřte pořád blbou náladu, byť mnoho radosti nám Stars nepřináší. A pokud kritizujete, tak prosím vždy, jako ostatně i v životě, řekněte, jaká dle vás byla ta správná cesta ven. Nejen brblat, ale i pozitivně myslet. Děkuji.

225

Re: Jaromír Jágr

Zase to tak nehroť wink Poslední dny má ta kritika humornější nádech a navíc už ani není tak přísná, tak se tak moc nečerti wink