181

Re: Jaromír Jágr

Jj presne tak, absolutny suhlas. Jágra musíme podpísať, kľudne aj za vyššiu cenu.

Re: Jaromír Jágr

Souhlas. Ale jde o to, aby chtěl i Jágr. Morrow tu chtěl ukončit kariéru, ale co Jágr po tomto roce bez PO?

Re: Jaromír Jágr

tak konečně je tu více lidí kdo chce Džegra. To jsem rádd. Doufám že PO bude !

Re: Jaromír Jágr

Ono, já jsem sice pro, aby zůstal, ale pokud následující 2 zápasy nevyhrajeme, tak budu klidně pro jeho výměnu, pokud bude jeho cena slušná a nebude chtít podepsat.

Re: Jaromír Jágr

Dneska bylo ve Sportu, že si Jágr na svůj večerní trénink vzal sebou Vincoura a Dillona a dal jim poradne do těla smile jestli je zájem tak vám ten článek vyfotím zitra smile

Re: Jaromír Jágr

To je snad jasný, že je... smile

Díky.

Re: Jaromír Jágr

Tak to tak vypadá, že Jágr chce zůstat a my chceme, aby zůstal. Jedná jedou na plné obrátky. Dohoda bude, tipuji.

Re: Jaromír Jágr

189

Re: Jaromír Jágr

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Jaromír Jágr

play off neměl, když přestoupil  do Washington Capitals. Tehdy to bylo v roce 2001. Takže 2001 - 2002 nebyl v play off. Chyběly 2 bodíky na Canadiens. Při stejným skory by tehdy postupoval Capitals. Letos se to nesmí opakovat. Tehdy v 69 zápasech měl 31gólů a  48 asistencí-)).

191

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

To zní velmi nadějně, a navíc na to Jarouš kouká i optikou Stars, což je super. Nechce, aby se říkalo, že podepsal na dva roky a sbalil peníze a pak hrál prd...paráda.

193

Re: Jaromír Jágr

Už to tady zaznělo, ale přece.

Žádné pochyby ohledně toho, jestli se JJ u nás líbí nebo ne.

I love it here but whatever happen happen. I'm professional, I have to move on if something happens. But I don't want to leave to be honest, I love it here."

194

Re: Jaromír Jágr

Stars prý odmítli 2 volby ve druhém kole draftu za JJ! Do Flyers vyměněn asi nebude.

195

Re: Jaromír Jágr

Voľbou v drafte halu nenaplníš. JJ neváhaj a podpíš! smile

The harder the battle, the sweeter the victory.