Re: Bookmaker tip

ojojoj, stare. The dark side of the sázení.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Bookmaker tip

Byl jsem v pokušení, odolal jsem a jsem rád. smile

Re: Bookmaker tip

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

124

Re: Bookmaker tip

Zkuste někdo vsadit v NBA na Philadelphii, kurs určitě bude špičkovej. Zatím mají bilanci 0 - 14, ale někdy už zvítězit musí. smile Teď dokonce vyhráli nad Portlandem první poločas o dva bodíky, ale pak prohráli třetí čtvrtku o jedenáct bodů a celkově prohráli o rovnejch deset. Vyhráli poločas, příště třeba už zápas, půjdou nahoru s výsledkama. wink

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

126

Re: Bookmaker tip

Philadelphia KONEČNĚ VYHRÁLA! smile 17 zápasů to trvalo, ale hned na 18. pokus klucííí uspěli a porazili Minnesotu 85:78. Takže gratulujeme Phildě a jsme zvědaví, kdy vyhrají další duel (snad to nebude trvat dalších 17 mačů).

"Jsem moc šťastný, že jsme konečně vyhráli. V šatně obejmu všechny hráče a pak si dám skvělou večeři s rodinou," neskrýval velkou radost trenér Sixers Brett Brown. Taktovku v jeho týmu držel rozehrávač Michael Carter-Williams, autor 20 bodů a devíti asistencí. "Mně osobně spadl velký kámen ze srdce a stejně jsou na tom i ostatní kluci," řekl Carter-Williams.

V souboji dvou trápících se týmů stačil Philadelphii i průměrný výkon s úspěšností střelby pod 40 procent a s 19 ztrátami. "To je na tom to zlé. Hrají takhle špatně a my přesto prohrajeme," big_smile big_smile, litoval rozehrávač Corey Brewer, jehož Minnesota vyhrála z posledních třinácti zápasů jen dva.

127

Re: Bookmaker tip

Když jsem to tu zmínil, tak to i doplním - jen jeden další zápas trvalo, než Philda vyhrála podruhé v sezóně - po porážce doma od Oklahomy 91:103 vyhrála v Detroitu 108:101 po prodloužení (po normální hrací dob byl stav 100:100). Aktuálně má tedy bilanci 2 výhry a 18 porážek.

"V souboji týmů z úplného dna NBA prohrál Detroit podruhé za sebou po prodloužení a jeho šňůra porážek už trvá 11 zápasů. Pistons nedali v nastavené pětiminutovce koš ze hry a soupeř se k nim v tabulce přiblížil. „Je to skvělé pro tyhle kluky, že zvládli těžkou koncovku venku a máme další výhru. Jsem pyšný, že jsme se dostali přes tu šňůru porážek a nyní se postupně zlepšujeme," řekl trenér Sixers Brett Brown."

128 (edited by S.T.A.R.64 8.12.2014 18:09:58)

Re: Bookmaker tip

Lepší být poslední jak první pod čárou wink Isles,Pens,Chicago,Ducks všichni vzkvétaj díky super draftům, smile Třeba takovej Detroit na tom roky tratil a proto uvíznul ve stereotipu středu tabulky big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

130

Re: Bookmaker tip

Neslyšels o McElhinneym, legendě Tampy? big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Bookmaker tip

S takovým jménem z něho nikdy nic nebude wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

133

Re: Bookmaker tip

S jakou sázkovkou jsi sázel? A ty částky jsou v jaké měně, v dolarech? smile

Re: Bookmaker tip

Je to australská sázkovka a je to v AUD wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

135 (edited by S.T.A.R.64 8.3.2015 15:01:59)

Re: Bookmaker tip

Koukal jsem na nabídku společnosti bet365 a je tam zajímavá nabídka na to z jaké konference bude vítěz Stanley Cupu wink Kurz na Východ je 2,10 což je celkem fajn smile

I pád na držku je pohyb dopředu...