Kari to zavře, vyhrajeme 3:1 (Seguin, Ničuš a Jordie
)
91 17.11.2013 22:18:45
Re: Stars @ Canucks 17.11.2013 (zápas č. 20) (18 replies, posted in Dallas Stars)
92 16.11.2013 21:41:41
Re: Facebook (4 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)
Vážně už si připadám jako idiot, ale opět zdůrazňuji PODEPISUJTE SE ZA KAŽDÝM SVÝM PŘÍSPĚVKEM NA FB DALLASU! Děkuji
93 15.11.2013 22:34:04
Re: Fórum (9 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)
Už jsem to oddělal, škol by to nastavit, ale tak asi by se to nechytlo ![]()
94 15.11.2013 18:59:08
Re: Stars @ Flames 14.11.2013 (zápas č. 19) (31 replies, posted in Dallas Stars)
Ja to videl live
si tam vylezl "like a boss" ![]()
95 15.11.2013 10:11:41
Re: Tyler Seguin (268 replies, posted in Dallas Stars)
Já mám Seguina rád od jeho prvního gólu v NHL v Praze ![]()
96 15.11.2013 09:38:55
Re: Stars @ Flames 14.11.2013 (zápas č. 19) (31 replies, posted in Dallas Stars)
97 15.11.2013 09:21:01
Re: Stars @ Flames 14.11.2013 (zápas č. 19) (31 replies, posted in Dallas Stars)
A koukal nekdo online nebo jsem tu hitparadu videl sam? ![]()
98 15.11.2013 09:20:07
Re: Stars @ Flames 14.11.2013 (zápas č. 19) (31 replies, posted in Dallas Stars)
..a 6 bodu mel naposledy nekdo myslim pred 17ti lety
99 14.11.2013 22:55:47
Re: Stars @ Flames 14.11.2013 (zápas č. 19) (31 replies, posted in Dallas Stars)
4:1 (Ničuš, Goli, Segin a Benn)
100 14.11.2013 00:19:28
Re: Stars @ Oilers 13.11.2013 (zápas č. 18) (15 replies, posted in Dallas Stars)
5:1 (Seguin Hattrick a 2 vlastence Olejů)
101 11.11.2013 15:05:17
Re: Návrhy na vylepšení (80 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)
Super, díky za zpětnou vazbu
mám v plánu to tam dávat každý zápas
102 10.11.2013 16:12:56
Re: Blackhawks @ Stars 9.11.2013 (zápas č. 17) (22 replies, posted in Dallas Stars)
Oni to tak používají, ale to je jen detail ![]()
103 10.11.2013 12:12:51
Re: Blackhawks @ Stars 9.11.2013 (zápas č. 17) (22 replies, posted in Dallas Stars)
jen taková poznámka, když se to píše v preview tímhle stylem, nemělo by to být "Chicago @ Dallas"?
104 10.11.2013 12:12:06
Re: Blackhawks @ Stars 9.11.2013 (zápas č. 17) (22 replies, posted in Dallas Stars)
Hezky Tommy, škoda Dallas ..
105 9.11.2013 20:22:09
Re: Blackhawks @ Stars 9.11.2013 (zápas č. 17) (22 replies, posted in Dallas Stars)
4:1 (4x Kane - Ničuš)