Kari to zavře, vyhrajeme 3:1 (Seguin, Ničuš a Jordie big_smile)

92

(4 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)

Vážně už si připadám jako idiot, ale opět zdůrazňuji PODEPISUJTE SE ZA KAŽDÝM SVÝM PŘÍSPĚVKEM NA FB DALLASU! Děkuji

93

(9 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)

Už jsem to oddělal, škol by to nastavit, ale tak asi by se to nechytlo smile

Ja to videl live big_smile si tam vylezl "like a boss" smile

95

(268 replies, posted in Dallas Stars)

Já mám Seguina rád od jeho prvního gólu v NHL v Praze smile

A koukal nekdo online nebo jsem tu hitparadu videl sam? smile

..a 6 bodu mel naposledy nekdo myslim pred 17ti lety

4:1 (Ničuš, Goli, Segin a Benn)

5:1 (Seguin Hattrick a 2 vlastence Olejů)

101

(80 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)

Super, díky za zpětnou vazbu smile mám v plánu to tam dávat každý zápas

Oni to tak používají, ale to je jen detail smile

jen taková poznámka, když se to píše v preview tímhle stylem, nemělo by to být "Chicago @ Dallas"?

Hezky Tommy, škoda Dallas ..

4:1 (4x Kane - Ničuš)