2:5 (to je jedno)
76 1.12.2013 21:10:08
Re: Oilers @ Stars 1.12.2013 (zápas č. 25) (15 replies, posted in Dallas Stars)
77 30.11.2013 00:05:25
Re: Blackhawks @ Stars 29.11.2013 (zápas č. 24) (7 replies, posted in Dallas Stars)
6:2 (Kane 3+3)
78 28.11.2013 17:25:52
Re: Refs (francoužští agenti) (94 replies, posted in NHL)
Bylo to sporný no.. ale tak asi bych to taky pískl ![]()
80 26.11.2013 20:59:34
Re: Ducks @ Stars 26.11.2013 (zápas č. 23) (20 replies, posted in Dallas Stars)
4:3 (Seguin, Whitney a Jordie)
81 24.11.2013 10:17:21
Re: Stars @ Blues 23.11.2013 (zápas č. 22) (11 replies, posted in Dallas Stars)
1:6
83 21.11.2013 20:30:15
Re: Rangers @ Stars 21.11.2013 (zápas č. 21) (12 replies, posted in Dallas Stars)
1:4 (Ničuš, Seguin, Benn, Peverley)
84 19.11.2013 21:57:46
Topic: Kisin's diary (34 replies, posted in NHL)
..všechny zajímavý postřehy jednoho z největších expertů na NHL v ČR, pana Martina Kisina. Enjoy!
88 18.11.2013 10:26:28
Re: Stars @ Canucks 17.11.2013 (zápas č. 20) (18 replies, posted in Dallas Stars)
89 18.11.2013 09:49:13
Re: Stars @ Canucks 17.11.2013 (zápas č. 20) (18 replies, posted in Dallas Stars)
Já koukal, mleli nás neuvěřitelným způsobem, střely po druhé třetině 33:13 mluví za vše.
Kari předvedl svůj standart Top brankáře v NHL. Co on chytne, to prostě nepochopím ![]()
Jeden regilérní gól jim neuznali, to je pravda. Ve 3. třetině už se hra vyrovnala, ale pořád to nebylo OK.. ale 2 body jsou doma, super vybojovaný zápas! ![]()