2:5 (to je jedno)

6:2 (Kane 3+3)

78

(94 replies, posted in NHL)

Bylo to sporný no.. ale tak asi bych to taky pískl smile

79

(268 replies, posted in Dallas Stars)

Segííín smile

4:3 (Seguin, Whitney a Jordie)

1:6

82

(405 replies, posted in NHL)

1:4 (Ničuš, Seguin, Benn, Peverley)

84

(34 replies, posted in NHL)

..všechny zajímavý postřehy jednoho z největších expertů na NHL v ČR, pana Martina Kisina. Enjoy!

85

(1,502 replies, posted in Dallas Stars)

86

(794 replies, posted in NHL)

87

(80 replies, posted in Stránky Dallas Stars cz)

:DDD

Já koukal, mleli nás neuvěřitelným způsobem, střely po druhé třetině 33:13 mluví za vše.
Kari předvedl svůj standart Top brankáře v NHL. Co on chytne, to prostě nepochopím smile
Jeden regilérní gól jim neuznali, to je pravda. Ve 3. třetině už se hra vyrovnala, ale pořád to nebylo OK.. ale 2 body jsou doma, super vybojovaný zápas! smile

90

(794 replies, posted in NHL)

:DDD ten FB je zabitý