Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

 20. 7. 05 V brankovišti - I. díl  David Brunclík

Marty Turco

Dallaskou jedničkou bude i v nadcházející sezóně Marty Turco. I když bude vydělávat přes tři miliony USD, nedá se předpokládat, že by ho Stars vykoupili ze smlouvy a poohlédli se po jiné brankářské jedničce.

Otázkou ale zůstává, kdo mu bude krýt záda. Ron Tugnutt je neomezeným volným agentem a zřejmě ukončí kariéru. Stars mají ve svém systému několik mladých nadějných gólmanů - Dan Ellis, Mike Smith a Tobias Stephan. Loni se v dobrém světle ukázal zejména Dan Ellis, který dostal šanci odchytat jedno utkání v dresu Stars v základní části.

Dle vyjádření současného vedení Hvězd to však spíše vypadá, že Stars plně vytíží tyto mladé gólmany v nižších soutěžích, aby měli možnost se dále rozvíjet a jako brankářskou dvojku angažují nějakého zkušeného veterána, který bude ochoten přistoupit na nižší plat, smlouvu na jeden rok a menší vytíženost v průběhu sezóny. V úvahu připadají jména jako Trevor Kidd, Felix Potvin, Garth Snow, Mike Dunham či Byron Dafoe.

Pokud ale nebudou tito hráči ochotni přijmout výše uvedené podmínky, je možné, že dvojkou bude jedna z mladých nadějí Stars.

šipka Počet shlédnutí článku 141325

Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář

Web4u

Reklama

Dobyli jsme Vídeň

Shrnutí mistrovství světa ve Vídni, kde čeští reprezentanti vybojovali zlaté medaile
www.marken.cz

Češi a Slováci v dějinách NHL

Osudy více než dvou desítek čechů a slováků v NHL
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist