Stars podepsali dva gólmany

2. června si Dallas na jeden další rok pojistil služby gólmanů Matta Climiehoa Brenta Krahna. Oba muži podepsali dvoucestné smlouvy.

Šestadvacetiletý Matt Climie během uplynulé sezóny, stejně jako jeho o jeden rok starší parťák Krahn, debutoval v NHL. A hned první Climieho odchytaný zápas v této prestižní lize přinesl Dallasu vítězství (4. dubna proti St. Louis). Stal se tak již pátým gólmanem v historii týmu Hvězd, jenž debutoval vítězně. Před ním se to povedlo jen Miku Smithovi, Danu Ellisovi, Romanu Turkovi a Miku Torchiovi.

Za Dallas pak od svého prvního utkání nastoupil už jen dvakrát a připsal si jednu další výhru a jednu porážku. V průměru na zápas obdržel 2,92 branky, procentuální úspěšnost zákroků si udržel těsně pod devadesátkovou hranicí – 89,4%. V ECHL, kde v dresu Idaho Steelheads strávil většinu uplynulé sezóny, si udržel bilanci 27-12-1, připsal si čtyři čistá konta, obdržel v průměru 2,30 branky na zápas a 91,5% jeho zákroků bylo úspěšných.

Brent Krahn má za sebou nepříliš povedený debut z 14. února, kdy nastoupil do třetí třetiny coby náhrada za Martyho Turca. Během posledních dvaceti minut zápasu s Chicagem pustil za svá záda 3 z devíti střel a jeho tým tak jednoznačně prohrál v poměru 2:6.

Stejně jako Climie, i on odehrál většinu uplynulé sezóny v ECHL, kde nastupoval za dva kluby. Za Las Vegas Wranglers si připsal šest startů, poté přestoupil do Chicaga, kde za místní Wolves odehrál 13 utkání s bilancí 6-6-0 a statistikou 2,11 obdržených branek na zápas a 91,7% úspěšností zákroků.