Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji

19. 2. 05 Tomica ukončil Murínovu neprůstřelnost  meky

V televizním duelu Slavia – Zlín se zrodila remíza 1:1 i po prodloužení. Slávisté překonali Igora Murína v brance Zlína po dlouhých 257 minutách, pokud budeme započítávat i loňské finále. Gól vstřelil právě Marek Tomica.

Tomica nastoupil na levém křídle první formace se Stümpelem a Pálffym. Již v první třetině se po Stümpelově šikovném přistrčení dostal do slibné příležitosti, ale jen těsně minul Murínovu branku.

Ve 34. minutě pohledného utkání už byl úspěšnější, když ne příliš povedenou backhandovou střelou ukončil zmiňovanou Murínovu neprůstřelnost. Slavia tak díky jeho brance získala proti mistrovskému Zlínu první bod v sezóně.