Záp. 03/04:   11.10. 3:1   1.11. 1:1   2.11. 7:3   26.12. 2:1

Reportáž  Statistika  Sestava  Fotky

Nashville

Přesně 23 hodin po úvodním buly v Nashvillu se proti sobě postavily oba týmy znovu, tentokráte v Dallasu. Hvězdy již nastoupily v sestavě s Antti Miettinenem. Do sestavy se dostal i Don Sweeney. Mezi náhradníky naopak vysedával Manny Malhotra.

Tak svižně jak začal včera Nashville, tak dnes začaly svižně Hvězdy. Jediným rozdílem byla výše skóre. Dallas totiž odskočil o více než jen jeden gól.

Již ve druhé minutě skóroval Bill Guerin, po spolupráci s Jasonem Arnottem.

V 9. minutě se po třetí v sezóně trefil Mike Modano, když zrovna alternoval ve čtvrtém útoku a Antti Miettinenem a Niko Kapanenem.

V polovině 16. minuty měl gól na holi v přesilovce 5 na 3 David Legwand. Marty Turco uchránil Stars od pohromy. Jakmile se hříšníci Philippe Boucher a Scott Young vrátili na led, měl druhý jmenovaný možnost zvýšit vedení Hvězd, Tomáš Vokoun byl proti.

Oby dva týmy jakoby se oproti včerejšímu zápasu změnily k nepoznání. Ve druhé třetině byly k vidění čtyři branky.

Ve třetí minutě protrhl střeleckou smůlu Brenden Morrow. V přesilovce mu přihrával Stu Barnes, pro kterého to byla zase první asistence v sezóně.

Predators se vrátili do zápasu v 7. minutě a postaral se o to produktivní Marek Židlický, který patří k nejproduktivnějším bekům v NHL.

V čase 11:11 vrátil Dallasu dvoubrankové vedení Bill Guerin, když dostal puk do sítě po střele Sergeje Zubova.

V 16. minutě hosté opět snížili a postaral se o to agilní Kimmo Timonen. Na trestné lavici tou dobou pobýval Bill Guerin.

Ve třetí třetině se nejprve trefil Niko Kapanen, pro něhož to byl premiérový zásah v nové sezóně. Jen o minutu později dokončil hattrick Bill Guerin a hlasitě si řekl o ocenění hráč týdne v NHL. V tomto týdnu to byl již jeho druhý hattrick.

Třetí třetina se v Dallasu proměnila v koncert. Na 7:2 zvyšoval v přesilovce Jason Arnott.

šipka Použité zdroje: ESPN, Dallasstars.com, Yahoo Sports.com, NHL.com
šipka Počet shlédnutí článku: 350427