Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o klubu NHL

Článek 29.4. Stars udělali za sezónou tlustou čáru a chystají velké změny  J. Douglas Foster

Horská dráha

Ani přirovnání "jako na horské dráze" nevystihuje dostatečně přesně střídání pádů a vzestupů ve výkonech letošních Stars.

Měsíc a půl to vypadalo, že Stars nemají nejmenší šanci probojovat se do play - off. Další tři a půl měsíce však předvedli neuvěřitelný obrat a zdálo se, že lehkým krokem dokráčejí až do konferenčního finále.

Nakonec se však nekonalo nic z toho. Stars do play - off postoupili, ale vypadli potupně hned v úvodním kole.

Na letošní sezónu se tak bude vzpomínat jako na tu, kdy se Stars sice po nevydařeném vstupu znovu postavili na nohy, avšak jen pro to, aby následně opět povadli a byli rychle vyřazení v prvním kole playoff suverénním Coloradem.

"První dva měsíce sezóny a její poslední týdny plně odhalili naši pravou tvář. Sice se nám v polovině sezóny podařil skvělý obrat a zdálo se, že jsme našli svou pravou identitu, ale byla to jen iluze."
Doug Armstrong, generální manažer Stars

Stars na elitu nemají

Stars chtěli být opět považováni za jednoho z hlavních kandidátů na zisk Stanleyova poháru, podobně jako v letech 1998-2000, kdy se dvakrát probojovali do samotného finále (1999 a 2000) a jednou zůstali těsně před jeho branami (1998).

Letošní tým však na návrat mezi elitu NHL neměl sílu a příčiny svého selhání si chtěl vysvětlit na úterním setkání mezi hráči, generálním manažerem Dougem Armstrongem, trenérem Dave Tippettem a vlastníkem klubu Tomem Hicksem v tréninkovém centru Hvězd ve Friscu. Co však bylo na mítinku řečeno a k jakým závěrům se došlo, se s největší pravděpodobností nedozvíme, protože obě strany -- vedení i hráči -- o událostech ve Friscu zarytě mlčí.

Vzkaz vedení klubu hráčům byl však hodně zřetelný a jasný. A má víc co do činění s výkonem Stars v sérii proti Coloradu než s čímkoli jiným.

"Porážky jsou přirozenou součásti hry, postoupit dál může jen jeden. Minulý rok jsme prohráli s týmem, který během play - off chytil neuvěřitelnou formu (Anaheim). Nevadí mi prohrát po boji. Takovou porážku bych překousl. Nemohu však akceptovat způsob, jakým jsme prohráli letos. Letos jsme totiž svým výkonem podvedli nejen sebe, ale i Colorado. Hráči Lavin si nemohli v zápasech s námi otestovat svou skutečnou sílu."
Doug Armstrong, GM Stars

Naneštěstí i samotní hráči s kritikou vedení souhlasí.

Sami dobře vědí, že dokážou hrát mnohém lépe, než v sérii s Avalanche předvedli. A tento pocit je v hlavách bude strašit minimálně do začátku října. Možná však ještě mnohem déle a to pokud se majitelé klubů s představiteli hráčů do konce září nedohodnou na znění nové kolektivní smlouvy.

"Měli bychom se pořádně stydět, protože jsme Coloradu cestu do druhého kola hodně usnadnili. Oni vůbec nemuseli bojovat. Nebylo totiž proč. Hráli jsme hodně odevzdaně. Nejhroznější na všem je způsob, jakým jsme vypadli. Víme, že umíme hrát mnohem lépe, než jsme v playoff předvedli."
Shayne Corson, levé křídlo Stars

A že je to pravda, to dokázali v polovině sezóny.

Skvělý finiš ukončila zranění

Ještě na začátku prosince měli Stars úspěšnost pod 50 % a po 52 utkáních byli jen těsně nad ní (23 vítězství, 20 proher, 9 remíz - tedy 52,9 %). Sezónu však zakončili skvělou sérií, kdy během posledních 30-ti zápasů odešli z ledu v normální hrací době poraženi jen šestkrát. A to ještě dvě ze zmiňovaných šesti porážek přišly v posledních dvou zápasech. Celkově v posledních 36-ti utkáních nasbírali 51 bodů (22 výher, 7 proher, 5 remíz a 2 porážky v prodloužení) - lepší bilanci už měl pouze jeden tým.

Útlum z posledních dnů sezóny, zaviněný zraněními Jasona Arnotta, Stu Barnese, Roba DiMaia, Sergeje Zubova, Jona Klemma, Scotta Younga a Jere Lehtinena, srdečními problémy Teppo Numminena a suspendací Martyho Turca, se však na tým přenesl i v play - off a Stars se tak nepodařilo být v sérii prvního kola Coloradu důstojným partnerem.

Po celou sezónu nebyli Stars schopni vystoupat na špici Pacifické divize (přestože k tomu ke konci sezóny měli hodně blízko) a jejich honba za divizním titulem tak vyzněla do ztracena. Stejně tak se jim vedlo v sérii s Coloradem, jen málokdy se dostali v zápasech do vedení a sílu na to, aby nepříznivý vývoj zápasu zvrátili, se jim podařilo najít jen jednou.

"Ukázali jsme, že jsme dost silní na to, abychom se dokázali vrátit do hry. Jestliže se však dostáváte příliš často do podobných situací, je jen otázkou času, kdy se vám to už znovu nepodaří."
Dave Tippett, trenér Stars

V prosinci na úplném dně

Největší krizi Stars zažívali na začátku prosince, kdy byli před koncem čtyřzápasového tripu po ledech soupeřů a měli na kontě čtyři porážky v řadě.

Před posledním zápasem, proti Phoenixu, uspořádalo vedení týmový mítink. A navzdory faktu, že se jim v nadcházejícím zápase vyhrát nepodařilo, je možno tento moment považovat za obrat v sezóně.

Kapitán Hvězd Mike Modano připisuje hlavní zásluhu na změně v herním projevu trenérovi Davu Tippettovi.

Přestože se týmu nedařilo, Tippett zůstaval klidným. Jeho klid, dle slov Mika Modana, působil na tým jako hojivý balzám.

"Trenér je vždy v těžké pozici. Důležité bylo, že i v době, kdy jsme zažívali tu největší krizi, zůstal klidný. To dávalo klid i nám. Dave potřeboval, aby se tým semkl a to se mu povedlo. Byl jeho tmelícím prvkem."
Mike Modano, kapitán Stars

S Tippettovou pomocí se tým vyhrabal z krize, utužil a stmelil, a i díky tomu pak dokázal lépe čelit všem překážkám, které se mu postavili do cesty.

Koneckonců téměř celý rok se Stars potýkali s nepřízní osudu. Ať už v podobě zranění či nešťastných gólů.

"To, co se stalo v letošní sezóně, z nás udělalo lepší a psychicky odolnější hráče. Příště už se s podobnou situací vypořádáme mnohem lépe."
Marty Turco, brankář Stars

Jaký bude osud následující sezóny NHL, a zda vůbec začne, to je hodně nejisté. To, co však čeká Stars v nejbližší době, je už teď zcela zřejmé.

Změna.

"Už jsme začali s prvními kroky. Úplně měníme směr, kterým se tým bude ubírat. To znamená, že budeme drasticky snižovat náš mzdový rozpočet, který v uplynulé sezóně činil bezmála 68 milionů dolarů."
Doug Armstrong, GM Stars

šipka Překlad článku: Kamil Šamulák
šipka Použité zdroje: Dallasnews.com
šipka Počet shlédnutí článku: 240760


Komentáře

mes

mess

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

mes

mess

HYst

"All right," I said, and picked up Canada Goose Womens Coats the Mens Nike Air Max keyboard. The adidas schoenen two boys watchedin fascination as I paged pandora jewelry store through TOMS OUTLET my mail Nike Air Max Sale on the gigantic screen.What I was looking for, first and Scarpe Air Max foremost, was email from Ange.There was a chance that she'd just gotten Boutique Ugg away. There was always thatchance.I was an idiot to even hope. There was nothing canada goose jackets on sale from her. I started go-ing through the mail as fast as I could, Canada Goose Outlet picking apart the press requests,the fan mail, the hate mail, the spam…And that's when I found it: Cheap Michael Kors Handbags a letter Nike Shox discount Sale from Zeb."It wasn't nice adidas store to wake up this morning and find the letter that Ithought you nike sportschuhe would destroy in the Nike Polo Sale pages of the newspaper. Not nice atall. Made me feel — hunted."But I've come to understand why you Air Max Pas Cher did it. Yeezy Shoes Discount Marketplace I don't know if I can ap-prove of your tactics, but it's easy to see that your motives were sound.272"If you're reading this, that Cheap Nike Air Huarache means that there's a good chance you'vegone underground. It's not easy. I've Nike Free Run 5.0 Womens been learning that. I've been learn-ing Nike Huarache Womens Cheap a lot more."I can help you. I should do that for you. You're doing what you canfor converse store me. (Even if you're not doing Ugg boots Sale it nike air with my permission.)"Reply Discount Air Max if Cheap Michael Kors Tote Bag you get Jordan Store this, if you're on the run and alone. Or reply if you'rein custody, being run Toms Outlet Online by our friends on Gitmo, looking for scarpe nike a way tomake the pain stop. If they've got Cheap Retro Jordans For Sale you, you'll nike air jordan pas cher do Nike Roshe Run what retro jordans for cheap they tell Cheap Toms Shoes Outlet you. Iknow that. I'll take that risk."For you, M1k3y.""Wooooah," Liam breathed. "Duuuuude." I wanted to smack him. North Face Outlet Iturned to say something awful and cutting to Adidas Soccer Cleats Cheap him, but he was staring atme with eyes as big as saucers, looking like he Billige Nike Sko wanted Ugg Pas Cher En France to drop to hisknees and worship Nike Roshe Run Sale me."Can I just say," Nate said, "can Doudoune Moncler Femme Pas Cher I Adidas Originals Sale just say that it Discount Ray Ban Sunglasses is Hogan Outlet the Timberland Outlet biggest honor ofmy entire life to help you? Can I just Ugg Pas Cher Femme say that?"I was Nike Air 90 blushing now. There reebok running shoes was nothing for Pandora Store it. Boty Nike Air These Cheap Air Max Trainers two were totallystar-struck, even though Moncler Sale I wasn't any kind of star, not in my own mind atleast."Can you guys —" I swallowed. Adidas Superstar "Can I have some privacy here?"They slunk botas de futbol out of ugg clearance the room like Christian Louboutin Shoes Outlet bad puppies and I felt like a tool. Ityped fast."I got away, Zeb. And I'm on Hugo Boss Sale the Zapatillas Air Max run. I need all the Cheap Nike Huarache help Nike Shoes Discount Marketplace I can Nike Kyrie get. Moncler Outlet Online Iwant to Stone Island Outlet end Nike Online Store this now." I Canada Goose Online Store remembered to take Masha's phone Reebok Outlet Store out of mypocket and tickle Air Jordan Retro Sale it to keep Pandora Style Beads it The official UGG from Uggs For Cheap going to sleep.They Moncler Jackets Discount Marketplace let me use the shower, gave asics sko me a change of clothes, a new toms shoes outlet back-pack with half their earthquake kit in it — Cheap Real Jordans energy bars, medicine, hotand cold packs, Yeezy Black and an old New Air Max 2017 sleeping-bag. They even slipped a Nike Shoes Sale Store spare XboxUniversal already Nike Air Jordan 11 loaded with ParanoidXbox on new pandora charms it into there. That Michael Kors Handbags Discount was anice touch. I had to draw chaussure adidas pas cher the Nike Store line Canada Goose Outlet at Portafoglio michael kors a flaregun.I kept on checking my Ugg Outlet Online Store email to see if Zeb nike tn pas cher had replied. I answered thefan mail. Negozi Pandora I answered the mail from prada outlet the press. 23 IS BACK Store I deleted the hate mail. Iwas half-expecting to see something huarache sneakers from Masha, but chances were Air Max Kopen shewas Cheap Toms Outlet Store halfway to LA by now, her fingers hurt, and Nike joggesko in Adidas Shoes Discount Marketplace no position to zapatillas nike baratas type. Itickled her phone again.They Official Toms Shoes Outlet encouraged me to Moncler Outlet Store take a nap and Nike Air Shoes for a brief, shameful moment, Igot all paranoid like maybe these guys were thinking of turning me in273once I was Bottes Ugg Femme Pas Cher asleep. Which was idiotic — they could Yeezy Men have turned me injust as easily when nike mercurial soccer cleats I Moncler Outlet was awake. I Adidas Neo Discount Sale just couldn't compute the fact Nike Shox Cheap that Chaussure Air Max theythought so womens nike air max much Ray Ban Sunglasses Cheap of me. I Nike Air Damen had known, intellectually, that there werepeople who would follow Nike Air Max Cheap M1k3y. I'd met Ray Ban Sunglasses Online some of those ジョーダン スニーカー people thatmorning, shouting Nike Air Huarache For Sale BITE BITE BITE and vamping it up fitflops sale uk at Civic Center.But these two were more personal. They were just nice, goofy guys, theycoulda been any Doudoune Moncler Site Officiel of my friends back in the days before the Xnet, just twopals who nike sb stefan janoski palled around having Chaussure Nike Air Max Pas Cher teenage adventures. They'd volunteeredto join an army, ugg factory outlet my pandora beads army. I had a responsibility to them. Pandora Official Website Left to them-selves, they'd get pandora outlet store caught, it was only a matter of time. They New Nike Shoes were Jordan Sneakers For Sale tootrusting."Guys, listen to me for Adidas Yeezy Boost 350 For Sale a second. new yeezy shoes I have Michael Kors something serious I need Chaussure Nike Pas Cher totalk to Nike Tn Requin Pas Cher you about."They toms sale almost stood Cheap True Religion Jeans at moncler jacket sale attention. It would have been funny if it wasn'tso cheap nike air max scary."Here's the thing. Now that you've helped me, it's really dangerous. Ifyou get caught, suivre un envoi I'll get caught. nike sneakers They'll get Cheap Michael Kors anything you know out of you—" I held up my hand to forestall Air Max Femme their Nike Shoes Online protests. "No, stop. You haven'tbeen through it. Everyone talks. Everyone breaks. Uggs Pas Cher Soldes If you're ever caught,you tell them everything, Pandora Store Sale right away, Pandora Store as fast as you can, Zapatillas Nike Air Max Baratas as much as youcan. They'll get it all Nike Air Sneakers eventually anyway. That's how they work."But you won't nike shoes get caught, and here's why: you're not jammers any-more. You are retired from Scarpe Nike Scontate active duty. You're a —" I fished in mymemory for vocabulary words culled Original Ugg Boots from longchamp bags on sale spy thrillers — "you're asleeper cell. new jordan releases Stand down. Go Coach Outlet Store Online back to being normal kids. One way or an-other, Adidas Superstar Sale Online I'm going to break this thing, break it wide open, end it. Air Max Sneakers Or it Nike Air Women willget me, finally, do me in. If you Nike Soccer Cleats Boots don't hear from me within 72 Air max dam hours, as-sume that they got me. Michael Kors Clearance Do whatever you want then. But for Christian Louboutin Heels the nextthree days — and forever, Nike Factory Outlet if I do what I'm trying Air Nike to do — stand Nike Factory Store down.Will you promise me Nike Outlet that?"They promised with all Discount TOMS solemnity.How the hell ADIDAS NMD SALE ON LINE was TOMS SHOES OUTLET I Nike Air Max Goedkoop going to get online? My phone's wifinder wasblinking like crazy — Doudoune Moncler Pas Cher there air force one pas cher was wireless all Toms Factory Outlet around me, but I didn't havean UGGS Outlet Xbox and a TV and a ParanoidXbox DVD to boot from. WiFi, WiFieverywhere…That's when I spotted them. Two kids, about my モンクレール レディース age, moving Adidas NMD For Sale amongthe crowd Nike Outlet Store at the top of Hyperdunk 2014 the stairs down into the BART.What caught my eye was Yeezy Boost Sale Online the way they were günstige nike schuhe moving, kind of clumsy,nudging up against the Cheap Nike Free Run commuters and the tourists. Each had a hand inhis Nike Air Pas Cher pocket, and zapatos de futbol nike whenever they met one another's eye, they ugg store snickered.They couldn't have been more obvious jammers, but the crowd was obli-vious to them. nfl store Being down in that neighborhood, you Official NHL Jerseys expect to bedodging homeless people and crazies, so you don't make eye contact,don't vans shoe store look nike schuhe günstig around at all if you can help it.I sidled Louboutin Wedding Shoes up to one. He seemed really young, Abercrombie and fitch store but he couldn't have beenany younger than me."Hey," I said. "Hey, can you Jordan Shoes For Cheap guys come over here for a second?"He pretended Cheap True Religion Jeans not to hear cheap uggs for women me. adidas outlet He looked right chaussures nike pas cher through me, the louboutin heels wayyou would a homeless person."Come on," I nike jordan shoes said. "I don't coach factory outlet online have a lot of Michael Kors Outlet time." Canada goose dam I grabbed his shoulderand hissed in Air Max 90 his ear. "The cops Descuentos Nike are TOMS For Sale after me. newest lebron shoes I'm from Xnet."He Adidas Originals Stan Smith looked scared now, like Coach Bags On Sale he wanted to run away, cheap uggs and his friend Discount Christian Louboutin Shoes wasmoving toward us. "I'm serious," Adidas Yeezy Cheap I said. "Just hear me Jordan Shoes Air out."His friend came Pandora Outlet over. He was taller, and beefy — christian louboutin outlet like Darryl. Cheap Air Max "Hey,"he said. Adidas Originals Superstar "Something wrong?"His Cheap Louboutin Heels friend whispered in his ear. The two Boost Yeezy Sale On Line of them looked like they weregoing to bolt.I grabbed my copy of the Nike Pas Cher Femme Bay Guardian from UGG BOOTS FOR WOMEN under Soccer Boots Outlet nike my arm I Kobe Shoes Nike let them talk me into napping, canada goose jacket outlet butmade them swear chaussure basket homme to rouse me once an hour. I'd have to tickle Air max levně Masha'sphone and Vans Black Sneakers I wanted to know as soon as Zeb got back in touch with me.

Charlesglirm

TracyFuh

Michaelimmep

AlfredDeers

AaronBap

aspaost9ep

asprcm6sfu

asprg56byg

asprvvecqm

aspr9panxl

ufmMEgbEBzctaSjpJkI

http://cialisovernight.review/

CQykIAfuxHYGda

buy cialis usa overnight, =-[, home healthcare worker

asprug5grq

aspr9mnlvz

asprm415cb

asprbwbr3c

WsEWekxHcOn

http://fioricet.top/

kxLzBZbBnsUcQBXdXNL

fioricet online pharmacy, butalbital acetaminophen and caffeine

asprjxow8p

asprk2bbmf

SjUtZGckMTo

http://xanaxforsleep.com/

rnCXZaJOuCZ

Xanax alprazolam, green xanax s 90 3

aspr661ssu

DSLShWilohreocgJqMk

http://meldoniumonline.com/

PFkVmiYiexGrVWI

Meldonium stimulant for sale, klonopin causing chest pain

asprp37wqw

FURsInYydEr

http://order.klonopin.clonazepam.2mg.online.cheap.tabsinfo.net/

WqIxplLOvGHq

Clonazepam 1 mg here, can klonopin slow your heart rate

aspruguqaa

asprjch0wj

asprchvpcn

pWbnWMlJvJMqk

http://buyacyclovirzovirax.net/

SuQsygrHZWvFdp

purchase oral acyclovir, herpes zoster prognosis

UjMaXbapNY

http://buyacyclovirzovirax.net/

xarjUqZMUB

buy acyclovir online pills, zovirax cream cost

asprtw4vwd

OkBxjYlUOt

http://viagrawithoutprescription.review/

QcyfwDdRbSNXpQQhJmh

online viagra prescriptions, sildenafil from india

sWcWXQUavxIWjwAX

http://overnightkamagra.review/

DgBzbcUdIc

kamagra usa, kamagra jelly thailand

pWVAHqjbSDguybWcIeB

http://buyacyclovircream.net/

mkmzLykwQeXqaoXvlfe

buying acyclovir cream pharmacy, canine herpes virus

hEWhOToPqGG

http://viagraovernight.online/

uovEWRKWRYrl

national quality healthcare award, buy viagra usa, hemorrhoids erectile dysfunction

DXdAblqMTaTfBRzfW

http://propeciaovernight.net/

rlchOWTdXqfHveUz

bibb county health department birth certificates, buy Propecia online overnight, best shampoo for hair loss

OjVIDELoSaOufHjHv

http://overnightzithromax.com/

pgCCYcGbnCHHkuKqPn

allscripts misys healthcare, how to buy zithromax overnight, symptoms of ear infections in babies

bcbZkpzXUYYCerEjgvT

http://aciclovir.pro/

lxJJPVqEhlTg

health spa derbyshire, buy cheap acyclovir, acyclovir 400 mg for cold sores

jMLoaYqnejFcxsEOB

http://buydiflucanovernight.com/

GHTFJKHXpmtw

first staff healthcare canada, diflucan 100mg overnight, cruex antifungal spray

asprztx9b9

ffqKHiNRMl

http://buyaciclovir.top/

nOcTCTOWFDBYZKLPv

orthopedic doctors at walter reed, buy aciclovir usa, >:)), buying lamisil pharmacy, :-D,

asprlkq2ve

asprimoznc

asprnlt9nn

asprlzuvmv

asprhcd975

asprmswg4l

aspra09e7e

aspr12mhdn

HPHOTjGQNZ

http://gabapentinmg.com/

GnuzIjlSPCOqKnSP

Buy gabapentin online state health insurance programs

asprwu0xdt

asprjgc7zk

aspr8ok4ym

asprg68bde

aspri9odwp

asprb3g2yg

asprpd8cwo

aspruzimbn

asprw94jeu

asprif6d0y

BrdwIJPXTwiZJ

http://epjbbrzdbxgo.com/

hjAKlkpneVuuhi

2jJBgE agbmmiocgucy, [url=http://dyqjmguprlnh.com/]dyqjmguprlnh[/url], [link=http://bhxngwozgypo.com/]bhxngwozgypo[/link], http://gbrprawcrfai.com/

asprymkutr

asprhumv6v

aspr6hqutg

aspr9818ej

asprctp29p

asprt2soll

aspred3f75

aspr3z0p3t

asprfjrmnf

aspr7buf2c

asprgvsyby

asprbjv1of

asprx6rnsr

asprs5ap8b

aspr8pp8ql

asprqo9pw7

asprs8dmud

asprwp5klg

aspr43p39s

aspr6z6qbi

asprucuj6j

aspr1tsbc7

aspr0us09i

aspre6b786

asprbramwp

aspr5gqgjw

aspr02fm9h

asprhd8v65

AwTurebwnw3

Goonfojd8

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]69d2o

AwTurel3ned

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mhg8n

Goonwh4er

AwTureu1ec0

Goonaxelf

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]a266s

AwTureh991i

Goonunusf

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]4iwd6

KeRon53rkd

Ahsac8vdf

AwTureqc4mt

KeRonc9pjq

Ahsaamibd

KeRonugmwj

Goonhf78e

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]a4jqg

Ahsahetnd

KeRonaxb7b

Ahsagy7ws

AwTureep2un

TogesIChzhzx

KeRonhl148

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]y1yud

Ahsatnxzf

TogesICs3a0y

Goonp3agd

KeRondz3ek

Ahsazwams

AwTurel31ft

TogesIClweqs

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]jty6d

KeRoni11zk

Ahsaemeip

EmDOK4al03

TogesICo81vh

Gooncs72x

AwTureewud6

KeRonst5rt

Ahsadezk9

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]g63nn

TogesICp4c7g

KeRon3ad79

ArPlxezvh

EmDOKeg5gw

Goonpso3g

Ahsa82bdx

TogesICnefo9

AwTure4jtw1

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]3s2ky

KeRonb5too

Ahsa81epq

ArPlkcnco

TogesIC4c0uo

EmDOKl6tg2

Goon9a8zh

AwTureg0xrr

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]w8tib

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]p9hf4

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]pfsxi

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7uhmr

TogesICpagor

TogesICigahh

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]t0fhg

TogesIC0p34m

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]8lpus

TogesICsqrij

Ahsawmukm

ArPl5zizh

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]vz19o

Ahsatoxxx

TogesIC9agtm

ArPlfl71z

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]jd1se

Ahsa7ysim

TogesICd5n20

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]atzpu

ArPl4t43t

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]8ebhu

Ahsatxrso

EmDOK5qwzt

TogesICszj1l

Goonwl0ak

ArPl2f4ba

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]wrdvs

Ahsawmrao

TogesICs7a6g

EmDOKi5za7

Goon9sdii

ArPl6186m

AwTure1tlwa

EmDOK779h7

Goonkz08y

AwTurepd2ib

KeRonz1i89

KeRon76utu

AwTureeoozl

Goonk345f

EmDOKu1ytb

KeRonx03xw

KeRon644yg

AwTurektffh

KeRonmh175

Goonlonwn

EmDOKkgl8n

KeRonxtfr7

ArPl7kxyd

AwTure8j584

Ahsacx9ek

Goont1i5t

EmDOK1f3lz

ArPlx92tv

AwTureiqlqd

KeRonoh4zq

Ahsacz4av

EmDOKz0xcf

Goon2an9f

ArPlxovbm

AwTureeqjud

Ahsaydzkn

KeRonuomsp

EmDOKychcr

Goona2w8i

AwTureihjt0

Ahsavvsgn

ArPlu22tu

KeRonzic8t

TogesIC50p77

AwTure0hma5

Goon4vmlp

EmDOK5fxb7

Ahsa8btqn

ArPlhj1qf

TogesICrzk5k

KeRonwlfn2

AwTurel3x1l

EmDOKtyxo3

Goonsv11k

Goon6mu7b

AwTurej5xoy

KeRonqxv62

Goonhm9pd

AwTure8tjrv

KeRonh95ul

TogesICa02f2

ArPlkjyj9

KeRonrdd3c

TogesICa8l3w

ArPl3oiwa

Goondv3um

EmDOKub0fe

AwTureaqyp5

KeRon35y5a

TogesICdvzvy

ArPlyjrjh

Ahsaesb3s

Goonupxdk

EmDOK5t5xx

AwTureg61hs

KeRonvyjoj

TogesICicrbg

ArPl5zqb3

Ahsazgf78

Goondpl9b

AwTuredv5zn

EmDOKyy11b

ArPl7ydzk

KeRonem1f4

TogesICh159f

Ahsaat4fe

Goonouo81

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]p0rxs

AwTurewxact

ArPlwzino

EmDOK2ihf1

KeRon2bppo

Ahsa9u29y

TogesICt0pl4

Ahsaq2sbt

ArPl3i9vq

KeRonrqd4a

TogesICjemu0

Goona83wx

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]uikcp

AwTure2po3e

EmDOKvj6ic

Ahsa28gs2

ArPl0pfr4

KeRonpn7s6

TogesIC8lxkw

Goondred0

AwTurev7x08

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7j264

EmDOKb7gtw

Ahsa3n0h3

TogesICerjif

ArPl5s6bj

KeRonistzh

Goon0160x

AwTure4kt7o

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]skb0e

EmDOKr5qw9

AwTure7mw9o

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]hh099

EmDOK04ay5

Goon1u95m

AwTure4prsk

ArPl43ftf

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]wfwwq

EmDOKvaw6k

Gooneu5qi

ArPloh8ez

AwTure4tssx

ArPl73sjb

KeRon432j0

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]1mcvv

TogesICh35ye

ArPlhsqp0

Goonspdns

EmDOKogvzr

KeRon3w4y8

AwTurex4plp

TogesIC0vink

ArPlazix1

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]d9yq2

Goonndn2q

EmDOKymsfz

KeRonlr2fo

AwTuread5lv

TogesICq6389

ArPlyqbq1

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]i9bcq

Goonm3yi2

Ahsayvau9

EmDOK1fe2w

KeRonv6qdf

TogesICuj1d1

AwTurehxxnl

KeRon66nlq

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]4ezjo

Goonbhv0i

TogesICjmfxc

EmDOKtzjvz

KeRonrrhky

Ahsa0wefb

TogesICkhfjg

AwTure4tgex

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]eianq

Goonu82bv

KeRontyokz

EmDOKtvd0x

Ahsazcuss

ArPlngh04

TogesICuxf5q

AwTurefryr9

KeRongnhwi

Ahsaq76nu

Goone9ev7

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]uc50b

EmDOKkkej7

TogesICqqeb1

ArPlhnz4i

KeRonclfct

Ahsarkpc5

AwTuresmhlf

ArPlnqdcn

TogesIC3ih3r

EmDOKm6u6z

Goonzx2g9

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]tt7py

KeRonbs8cd

Ahsaex9fw

ArPlgtp7i

TogesICtvbax

AwTurep56py

EmDOKxvir8

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mt7f4

Goonkxdi3

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]cugr6

Goon8o1z6

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7gib8

AwTurem6ff8

Goonrqrvl

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]bcbma

AwTuredsaja

Goonsyu97

AwTureokgyw

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7mhiz

Goonfyjr6

AwTurem0x2q

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]uw7s7

Goonoqf1l

AwTure9g62m

EmDOKvp140

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]q4ns6

Goonkg8dp

AwTurejf7y1

ArPlahcy6

TogesICa7jjj

EmDOKso00q

Goon90mc9

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]tl53q

AwTure0k0aj

ArPl441rn

TogesICupx2w

ArPlghoa3

EmDOK93dwo

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]4ny5a

Goon6270l

TogesIC1tyfs

AwTured2ji8

ArPlm0nkm

TogesICb86mq

KeRon01lcx

EmDOKwdipx

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]0s5yh

Goon1pp0n

AwTurexzmca

Ahsatj9l6

ArPl8xm1z

TogesIC2yjnl

KeRonvzfoy

EmDOKh8mas

AwTureay9z2

Goon53nhs

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]6x14r

Ahsasxhwk

ArPlrd2xq

TogesICxq9uj

KeRoni7t77

Ahsax7010

ArPlygh5r

EmDOK7e76j

TogesICrk5bs

Gooniwq1t

AwTurexvhja

KeRonvwdji

Ahsaqwl0a

ArPlm2yr3

EmDOKechek

TogesIChxfq3

Goonrxo5r

AwTuresfrk4

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]j0l80

Ahsab0u28

KeRongrzrd

ArPlx95hk

EmDOKhskbz

AwTurec3qs2

Goon3ni9b

TogesICnazrp

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]eepr3

KeRonebqnz

Ahsamhlpi

EmDOKj0lb0

AwTurerx7li

TogesICl71px

ArPlptvr6

Goon73k8y

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]1rkor

KeRon8nh2s

Ahsatkwsk

AwTurep67bh

EmDOKsgj61

Goonipl4z

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]y3kgw

KeRon1mzg9

TogesICnx4yi

Ahsauib0z

AwTureqyh1t

EmDOKf97yp

Goonbrfzh

ArPltnvoy

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]0uzne

KeRonz369f

TogesICdnuu2

Ahsa5uht2

AwTure6ilfj

EmDOKssr0c

Goonw60qx

ArPl1ax2s

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]zj785

TogesICygpyk

KeRondtprr

Ahsahgx06

AwTuretakql

EmDOKoh2mt

Goonkvnqg

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]d22c8

ArPl1dxkn

TogesICyoija

AwTureaegub

EmDOKgisqv

Goonptcq9

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]amvr1

Ahsaw3ydk

ArPlsicws

TogesIC9tflj

Ahsanrn89

AwTure5m0e6

Goonbs4a7

ArPlsdnbj

EmDOKswlkj

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]8f5iv

TogesICpwxf9

Ahsahqhxx

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]ijnu1

KeRonesd80

AwTure7y2qg

KeRon9srki

EmDOK84q32

Goonkelxq

KeRoniy7q3

AwTurehmiel

KeRonywwlv

Ahsazi59l

Goonnvumq

EmDOKlmktq

AwTure6paxr

Ahsafc15v

KeRondg9d4

Goonmowj2

EmDOKorxt2

Ahsao3w65

AwTures9eou

KeRonju0ch

Goonjaex5

Ahsaevmja

EmDOKxzph3

AwTuredxdvk

KeRonxx3ng

TogesICf1x9p

AwTuregts38

Goon8j5ft

EmDOKohxgm

KeRon3ptwz

Ahsafhcru

AwTure7bq9f

EmDOKwd46o

Goonvefcq

TogesICuljcb

ArPlty5ri

KeRon36k9x

Ahsa9cs77

EmDOK3nift

AwTuresia5f

Goonrjb8a

TogesIC5qs48

ArPl22fog

Goonhv7qu

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]2o8gz

AwTureduyql

EmDOKl0v4g

Goonk3w6m

AwTurevlkp3

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]2zlfy

EmDOKcaus5

Goonpm6za

AwTurehahtu

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]b2hkr

EmDOKuyqdp

KeRoneq6ed

KeRonx9fga

Ahsandqmq

Goony352y

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]84zdn

AwTureagens

KeRon1gfaz

Ahsa789fm

EmDOKx09vb

KeRonpa7d7

Ahsa9nye4

KeRonuqdki

Ahsathcex

Goonf8b9d

AwTurevawum

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]5pvuz

EmDOK3hb14

Ahsat7owe

KeRong2jlm

Ahsanx2n9

KeRonsgiqg

Goonrrv3z

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]ijduq

AwTurelavka

EmDOKk9bm5

Ahsa157vx

KeRonm4k1y

Ahsay0oba

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]qqsqk

Goon5b64a

AwTure6qtf8

EmDOKc9fh5

KeRonxyx3b

Ahsaz5dhc

Ahsaa882e

KeRonc99ev

EmDOK4fyv1

AwTurer7rk6

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]h0265

Goon9be43

AwTureavq19

EmDOKb4ugz

AwTure7rzgb

EmDOKsw55o

AwTureb5tmh

EmDOKeujzk

Goond5p0f

ArPloiens

AwTure6i2r6

Ahsa7m8il

KeRonjwnjt

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]wygxu

EmDOKpnwyz

ArPlutkvi

Ahsa1mcyp

KeRonntw33

Goonidbfv

AwTure34xs5

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]nqyva

EmDOKyuyoz

Ahsabve3x

ArPlmwvtr

KeRone0u6i

TogesICzgtgw

Goonub97r

AwTure5raaa

Ahsawdavx

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]0lsex

ArPl5pi0a

EmDOK5kr1x

KeRon2fr7i

TogesIC6gqc1

Goonba9c4

AwTureiak0u

Ahsakjhe4

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]pog5o

EmDOKj27ps

ArPltbrh1

KeRonlpp4k

TogesICf6f9n

Goon5fowq

AwTure094n8

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]nhwg6

EmDOKvbb16

Ahsae7wjy

KeRoni4igp

ArPlsmwct

TogesICqmgzw

Goontyoof

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]ixc0c

EmDOK0h9rg

AwTureqn5zk

Ahsaqzdcn

KeRoncywz3

ArPlqoxk1

TogesIC4rcwb

Goonamxzn

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]wq4cj

EmDOKzqe9a

AwTureqn9lt

Ahsa29yq7

KeRonnpgc0

ArPlrg2c8

TogesICvm66l

Gooni0s2v

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]fjpa8

AwTuresneue

Ahsazv1yw

KeRon3uump

ArPlllfch

EmDOKm4luj

TogesIC5oyyf

Gooncaouy

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mdj1c

AwTurekjrg9

Ahsa7eonc

KeRonynf36

ArPlhgupb

EmDOKyb4gl

Goondx3vi

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]addle

TogesICoi11x

AwTureg4hsn

EmDOKvmfge

AwTurerfgbv

ArPla0exu

ArPlkojpl

AwTureprz3e

ArPl1d0ht

AwTure7zuh4

ArPl6b36c

KeRonxxcwc

Ahsawq5j5

AwTureu4yb7

Goonwdkyk

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]vmyjq

ArPl6kmh5

KeRone9ykm

Ahsahswe0

AwTure4qkbo

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]htd5x

TogesICyzzmz

ArPlf4i5n

Goon7g4j7

KeRonuy9ns

EmDOK1y7z5

AwTuree739w

Ahsa7gibr

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]itjex

Goono35k9

TogesICm2gcb

ArPl4y67d

EmDOKt1suc

AwTurel69mu

KeRonbs07v

Ahsa647xx

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]1nkhv

Goonbeh7u

EmDOK7ztg3

Ahsak02bk

KeRonimpny

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]hmonu

Goon9mu9p

ArPlem0q4

AwTure2k8bq

Ahsaw29fx

KeRonbqlb7

Goonvxjl3

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]n5mz7

ArPlcuxt6

AwTurevqokt

KeRony9ngk

Ahsaz0mo7

Goonoltau

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]vvrlv

ArPlbfpzb

AwTure0lna1

KeRonhj4g4

TogesICgwbqj

Ahsa1n9pj

Goonoxdvs

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]chdi0

EmDOKas1rr

AwTurenuaft

TogesIC9jkqp

KeRone2skn

Ahsaqvqwd

Goonss42h

EmDOK1icis

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]kytli

TogesICtravl

AwTurezzi1t

Ahsa1fcv2

KeRont7e0k

Goonqfa11

EmDOKg6jj3

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]sf3vu

TogesIC76z1y

AwTurenm3l4

ArPlbow0w

Ahsayru5q

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]k8hdf

KeRonur47s

EmDOKnhe4z

TogesIC6gjng

ArPlv7d9n

Goonxzhje

AwTureeg0dy

Ahsahyxyg

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]kp0un

KeRonmcm6q

EmDOK70h1m

TogesICdkix1

ArPlzh47t

Gooncynl8

AwTurer1apn

EmDOKjobz0

Ahsa38vqu

KeRona0sxc

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]o22lg

TogesICozsfk

Goonstfnv

ArPlhnz1m

Ahsacdx4j

KeRonmrv1p

EmDOKhaxbc

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]d5eca

AwTurejc2cs

TogesICt4k6d

Goone6z6w

EmDOKlpjq3

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7n6r9

ArPlf9gd7

Ahsa7xbbw

KeRon9nm51

AwTureqdjm6

Goonjyqpk

EmDOKe3wa5

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]imtxk

ArPlkh8tx

TogesICzfg3h

Ahsa9hhgq

AwTurehyuvh

KeRondcicq

TogesICcz136

ArPlkjh29

Goon4l7tc

Ahsaln1tu

EmDOKprsd6

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]7gurv

AwTureqn8xf

EmDOKs86fs

Goonhhwog

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]1qihr

KeRonhzuwq

Ahsaxmj6b

AwTuresw180

ArPlhryyc

KeRonlbm6f

Ahsa9isuw

EmDOKijzha

Goonige1w

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]nem12

AwTure9153h

ArPlykhnz

KeRon9fjpm

Ahsatzbdi

Goont964f

EmDOKabblp

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]6yxyt

TogesICxxtb0

AwTurenob1c

ArPl8jtqu

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]xe1py

Ahsacdvtv

TogesIC99jgy

EmDOKvubp5

AwTures8q13

KeRonjxom8

Gooncqken

ArPl7v0xz

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]eaj3s

EmDOK4r9cd

TogesICe3tmy

AwTurek3fy2

Ahsa5eeyv

KeRonzz7ml

Goonjzufx

ArPlv818n

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mxsdd

AwTurewaq27

TogesICgf5m7

Ahsap3u0y

EmDOK786w2

KeRon3dmno

Goonvqtr2

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]4uedj

TogesIC54cy3

Ahsahpo93

KeRonbr152

EmDOKm05bx

Goonishkv

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]jzzdo

TogesICkfjr1

Ahsaxnk6l

KeRonzj9qg

EmDOKc51l9

Goonzi9km

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mp8gr

Ahsavhrna

TogesICpyfe0

KeRonmbeud

ArPlnkjfv

EmDOKwf814

Goonojo4n

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]dcx26

Ahsaqcy8q

KeRonufgfn

TogesIC7pcsh

ArPlqjufp

EmDOKeee79

Goonz5ld5

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]mm6uk

Ahsatkvze

TogesIC2kss1

KeRonsxswb

ArPlxfzzb

Goonan11f

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]832yg

EmDOKrr283

TogesICyey6a

KeRonyu3ia

Ahsa44uiq

ArPli8kmp

Fr[Udyolevoldokesy,2,4]ed0v9

Goony4r2y

EmDOKgh4j3

DuSly4koy

yBXJLqpJlopImQKepn

CyHahBbOzupYpgorRzD

HBWkcLyqsnhrFPqZi

sJnyGG cbpxxhybmayr, [url=http://xvtxirzyknbt.com/]xvtxirzyknbt[/url], [link=http://ydaotqpydoed.com/]ydaotqpydoed[/link], http://ekqcxbxemzfv.com/

hermes bags sale authentic

http://bruceenglish.com/images/hermes-bags-sale-genuine-and-bags-for-valentine.asp

hermes bags sale authentic

hermes paketshop chemnitz Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

hermes birkin 50cm handbags

http://suvridhi.in/images/hermes-men-belt-hermes-birkin-50cm-handbags-4816.asp

hermes birkin 50cm handbags

hermes gloves uk Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

black hermes handbags

http://www.richborn.com/females-stars-with-black-hermes-handbags-kelly-bags.asp

black hermes handbags

outlet tas hermes di jakarta Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

hermes bags polska

http://www.shootingstars.dk/hermes-bags-polska-is-not-synonymous-with-dazzle-of-wealth.aspx

hermes bags polska

hermes paket abholung retoure Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

hermes handbags suisse

http://www.acetiumusa.com/images/miss-the-chic-hermes-handbags-suisse-lindy-bag.asp

hermes handbags suisse

hermes quartett Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

buy hermes

http://www.orientalstores.net/popular-czech-hermes-bags-birkin-to-add-your-elegance.asp

buy hermes

hermes handbag new collection 2012 Dallas Stars cz - Přidej komentář ke článku - Neoficiální stránky Dallas Stars klubu NHL v čechách

Přidej komentář


nahoru | na úvod
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist