Stars odeslali Johna Erskina zpět do Utahu.

John Erskine

Generální manažer Stars Doug Armstrong si zřejmě dělá z Johna Erskina srandu. V pátek ho povolal z farmy v Utahu.

Aby toho cestování neměl náhodou málo a v Dallasu ho to jen tak neomrzelo, poslal ho v sobotu pěkně nazpátek.

Dvaadvacetiletý obránce letos nastoupil v době zranění Richarda Matvichuka k 16 zápasům, ve kterých vstřelil dva góly, přičemž branka z 22. ledna 2003 v domácím zápase proti Columbusu byla jeho premiérovou v NHL.

Připsal si 29 trestných minut, na ledě pobyl v průměru 10:44 minuty a +/- hodnocení účasti na ledě zakončil na +1 bodu.

John Erskine byl draftován Dallasem v roce 1998 ve druhém kole a jako 39 hráč celkově. Letošní sezóna je již jeho druhá v pořadí v NHL, když v té loňské nastoupil ke 33 zápasům.