Dallas Stars czDallas Stars cz
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 8.3. Stars oznámili změny na soupisce   Kamil Šamulák

DiMaio a Guerin na listině zraněných hráčů; Morrow připraven hrát; Jason Bacashihua povolán z farmy; Corey Hirsch přeřazen do Utahu

Generální manažer klubu Dallas Stars Doug Armstrong dnes oznámil, že tým provedl následující úpravy na soupisce:


na týmovou soupisku zraněných hráčů byli umístěni:
pravé křídlo Bill Guerin a pravé křídlo Rob DiMaio,

z týmové soupisky zraněných hráčů byli vyřazeni:
levé křídlo Brenden Morrow,

povoláni z Utah Grizzlies (AHL) byli:
brankář Jason Bacashihua,

do týmu Utah Grizzlies byli přeřazeni:
brankář Corey Hirsch.

Guerin se zotavuje z chirurgického zákroku provedeného 1. března. Zákrok měl napravit imobilizaci nervu a očekává se, že Guerin bude mimo hru minimálně na čtyři až šest týdnů. DiMaio má zhmožděný hrudník od zápasu s Ottawou (27. února) a jeho návrat je očekáván za jeden až dva týdny.

Morrow je mimo hru od 11. února, kdy si v zápase proti Carolině pohmoždil hrudník. Zatím chyběl v posledních devíti utkáních. Morrow se dělí se střeleckou úspěšností 21,1% o první příčku v NHL, se dvěma góly znamenajícími remízu se dělí o druhou příčku v lize a se třemi góly v oslabení se dělí o šestou příčku v soutěži. Morrow prozatím odehrál 55 utkání a vstřelil v nich 16 branek a u 18-ti asistoval. To v součtu znamená 34 bodů. Na trestné lavici pobyl 92 minut.

Dvacetiletý Jason Bacashiua byl první volbou (26. celkově) Dallasu ve vstupním draftu roku 2001. V letošní sezóně odchytal za Utah Grizzlies 31 utkání, jeho bilance v těchto střetnutích je následující - 14 výher -15 porážek a 1 remíza. Průměr gólů na zápas činí 3,25 a procentuální úspěšnost 90,7%. Zatím si připsal dvě čistá konta. Bacashiua zatím v NHL neodchytal ani jediný zápas.

Hirsh (30 let) byl povolán z Utahu 13. února, nenastoupil však za Dallas k jedinému utkání. Za Utah odchytal letos 26 zápasů s bilancí 11 výher, 11 proher a 2 remízy a s průměrem 2,72 gólů na zápas a úspěšností zásahů 92,1%.


nahoru | na úvod
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist