Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 2.4. St. Louis majitelem Jackpotu  Radek Štolpa

St. LouisDo branky se postavil uzdravený Ed Belfour a předvedl výkon jako zamlada. Jere Lehtinen však stále chybí, navíc k němu přibyl i Pat Verbeek.

První třetina utkání nemohla domácí diváky ani trochu pobavit. Žádný gól, žádné vyloučení ani rvačka nic. Navíc prohráli domácí na střely na branku 1:9. Právě jediná střela mohla domácím zajistit vedení. Brenden Morrow však zazvonil na brankovou konstrukci.

Ve druhé třetině se domácí polepšili na střely ale opět prohráli 7:10. Hokej se ovšem hraje na góly a to bylo štěstí pro Dallas. V šesté minutě druhé třetiny poslal domácí do vedení Randy McKay, když se trefil Johnsonovi přesně mezi nohy. Nová akvizice z New Jersey se ukazuje v dobrém světle.

Hostující notičky i zásluhou zvýšené střelby srovnaly o 12 minut později. Postaral se o to Mike Eastwood. Ten dorazil Belfourem vyraženou tvrdou střelu Bergevina.

Ve třetí třetině se diváci opět žádného gólu nedočkali. Dallas ve třetí třeině přestřílel svého soupeře, pohříchu mu to nebylo nic platné.

Za nerozhodného stavu (fotbalové skóre 1:1) nastoupily oba týmy do prodloužení s cílem získat bodík navíc. Oni totiž bluesmani na tom nejsou také nejlépe a play - off také jisté nemají. A právě oni se stali šťastným majitelem "Jackpotu". Stačila jim k tomu jediná střela z hole Pavola Demitry.

Dallas nedokázal využít žádnou z šesti nabídnutých přesilových her.

"Měli jsme spoustu přesilovek a nedokázali jsme je využít. To nás porazilo.