Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 13.1. Zase rukavice, tentokrát v Detroitu  Radek Štolpa

Detroit hvězdy vůbec nešetřil a hned v první třetině vyslal na Turca 15 střel. Dvě z nich se ujaly a obě byly z hokejky Shanahana(25+26) gól letos. U obou inkasovaných branek byl kapitán Derian Hatcher.

Hvězdy kontrovaly v přesilovce, když na trestné lavici seděl McCarty. Kdo jiný mohl dát gól než Mike Modano (23). Po asistenci Zubova to byla jeho první střela mezi tyče.

Do druhé třetiny nastoupily hvězdy stejně lajdácky jako v St. Louis. V 1. minutě skóroval Maltby(5).

V 6. minutě zvýšil v přesilovce na rozdíl tří branek uzdravený Yzerman(12). A víte kdo byl na trestné lavici? Derian Hatcher. Hvězdy letos nemají morální ani herní sílu takové stavy (1:4) otáčet a tak bylo rozhodnuto.

Ve 14. minutě našel Joe Nieuwendyk Modana(24) a ten snížil na rozdíl dvou gólů. Ze strany Dallasu to bylo vše. V závěrečné power - play Dallasu dokončil rukavici Larionov(6).

V těžkých zápasech jako v Detroitu se ukazuje letošní kvalita Dallasu v celé své kráse. Jediný střelec Mike Modano nemůže stačit, když mužstvo pětkrát inkasuje. Ovšem ani Modano není bez viny. Jeho -1 bod ukazuje jeho přítomnost u tří obdržených branek! Tradiční zbraň Dallasu dobrá defenziva je fuč. Kde je chyba?

šipka Martin Ručínský: 10:42 min, 0+0, 2střely, -1 bod.
šipka Turco: 30/34, 88,2%.
šipka Rudá křídla hvězdy přestřílela 35/18, tj. téměř 2 ku 1.
šipka Modano:"Nehrajeme dost dobře aby jsme porazili silné soupeře. Naše hra s pukem nebyla dobrá".
šipka Hitchcok:"Když zde hrajete, musí být gólman váš nejlepší hráč. Marty měl dnes několik slabších zákroků, ale my jsme mu moc nepomohli.
šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com