Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 10.1. Další body z venku  Radek Štolpa

Ani Florida nedokázala vyzrát na Hvězdy a podlehla 2:3.

Skóre ovšem otevřeli domácí ve druhé třetině. Na trestné lavici seděl Martin Ručínský a jeho předčasný návrat zařídil Jokinen(5).

Dallas odpověděl za dvě minuty také v přesilovce. Puk putoval po ose Ed Belfour - Segej Zubov - Mike Modano - 1:1.

Ve třetí třetině poslal hosty do vedení skvělý Mike Modano (22) dokonce v oslabení. Viróza zřejmě Mikovi docela pomáhá. Hitchcok by ji měl ostatním hráčům asi nechat naordinovat.

O sedm minut později opět srovnal disponovaný Jokinen(6). V 58 minutě ovšem Stars potvrdili dobrou formu na hřištích soupeřů a vítězný gól vstřelil Jamie Langenbrunner(8).

Domácí již nedokázali odpovědět a Dallas tak z posledních čtrnácti zápasů venku jedenáct vyhrál! Z posledních deseti vzájemných zápasů Dallas devětkrát zvítězil.

šipka Jere Lehtinen nastoupil ke svému 400 utkání v NHL.
šipka Martin Ručínský: 14:05 min, 0+0, 1 střela, 0bodů.
šipka Belfour: 16/18, 88,9%