16 (edited by kisin 4.2.2014 17:46:06)

Re: OH 2014 Švédsko

Však jsme se tady nedávno bavili o DRW. Konečně dostal šanci. A šanci dostal i Tatar, nyní hraje i Jurco, Sheanan atd. Nevím, co Babcocka osvítilo. A dokonce jeho největší oblíbenec Cleary sedí, to mě šokovalo. Škoda, že nešel do té Philly, to by byla fakt sranda.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

17

Re: OH 2014 Švédsko

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

18

Re: OH 2014 Švédsko

tak Hedman za Henrika určitě nepojede......zásadní ale je, že bez Henrika je to prostě oslabení sad

19

Re: OH 2014 Švédsko

tentokrát se už na Marcuse Johanssona asi dostane

20

Re: OH 2014 Švédsko

Uz vime, kdo za Henrika?

21

Re: OH 2014 Švédsko

Nečteš internet? Johansson.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Švédsko

nenašel jsem...

23

Re: OH 2014 Švédsko

"Na druhé straně se nedostalo na brankáře Jonase Gustavssona, obránce Alexandra Edlera a útočníka Marcuse Johanssona." (z onlajny.cz)

Pokud vím, tak Edlerovi ještě běží ten disciplinární trest, né? Myslím, že musí vynechat první dva zápasy. smile

Re: OH 2014 Švédsko

Henrik Z mimo.....no, to se mi už přestává líbit sad

25 (edited by kisin 14.2.2014 13:09:56)

Re: OH 2014 Švédsko

Marts si s tim urcite poradi. Skoda Zetterberga, jeden z nejvetsich gentlemanu na lede.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Švédsko

Semifinále konečná!!!! big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Švédsko

ty z toho máš takový malý hučení v klacku, co? Jestli mojí kucí prohrajou, dojdeš vyvrcholení, jestli vyhrajou, budu šťastný já. V obou případech to povede k něčemu pozitivnímu a za to je karma. A to je dobře.

Re: OH 2014 Švédsko

jejda tak to tady trochu hecuji, ale v tobě teda probudit nějaké emoce to dá celkem problém

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Švédsko

Kdybych je ukazal, byl bych tady zranitelnej....to nechci wink

Re: OH 2014 Švédsko

Neverím tomu, že sa tu nájde niekto zákerný, ktorý by to využil. wink Koniec koncov všetci sme fanúšikovia Stars. Síce je to jedno, ale aj ja budem fandiť zajtra Švédom. smile

The harder the battle, the sweeter the victory.