31

Re: Derek Roy

Re: Derek Roy

Spíš na trhu nikdo adekvátní nebude.

A pokud by Roy šel, tak by někdo došel. A pokud by někdo šel s Royem, třeba Morrow, tak to už by zpátky šel nějaký TOP prospect.

Re: Derek Roy

Dohoda o nové smlouvě je zatím daleko. Mají na to 2 týdny.

Re: Derek Roy

Re: Derek Roy

Já mám u Roye tu obavu, že on je typem hráče, který jak  bude mít smlouvu v kapse, přestane hrát naplno.

Proto bych mu velkou smlouvu na dlouho nedal. Na krátko ano, na dlouho ne. 3 roky max. 3x6 je OK.

Re: Derek Roy

ESPN
Look for the Dallas Stars to move Derek Roy in the next 48 hours. RDS' Renaud Lavoie reports the Stars are no longer discussing an extension with the 29-year-old center.

37

Re: Derek Roy

mňo, to jsem zvědavej koho za něj.........ale jak nás znám, bude to nějakej nevýrazenj pick a možnáperspektivní nounejm s igelitkou puků v ruce wink (ne, doufám, že to bude solidní obchod)

Re: Derek Roy

Já bych to viděl na nějakou 2. nebo 3. kolo draftu, jak nás znám big_smile big_smile Každopádně nic co by bylo okamžitě užitečnýho big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

39

Re: Derek Roy

To zas bude ostuda :-)

Re: Derek Roy

Myslim,že brada nám překvapením nespadne....

Re: Derek Roy

1. kolo draftu to nebude, Roy zdaľeka nemá cenu ako Bouwmeester, budeme rád za prospect a max. 2. kolo.

The harder the battle, the sweeter the victory.

42

Re: Derek Roy

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

43

Re: Derek Roy

44

Re: Derek Roy

Dostal som myšlienku na možno zaujimavý trade aj keď asi trocha sci-fi. Čo tak vymeniť Roya za Červenku?? big_smile Obidvaja po sezóne UFA, Červenka si už asi nemôže pýtať toľko čo má teraz a možno Jágr nebude potom toľko váhať s podpisom, keby sme začali rokovať aj s Červenkom o novom kontrakte??

45

Re: Derek Roy

prokristovydrahýrány, Červenku........no to mu dej eště finskej pas a můžou mě rovnou hodit do truhly.....toho slátance nigdy!!!!! smile