Re: Bookmaker tip

Začnu dávat podle tebe.Včera jsem dal zkurvenej Jágr team...Takže mi nezbude než jít holt na noční:)))

32 (edited by S.T.A.R.64 20.1.2012 19:47:50)

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem dal na tiket dva zápasy: snooker + bowls

Mark Selby (1,57) + Burnett - Forset (live 1,44)

Pokuď to nevýjde tak jedu Pens, když ano tak pro dnešek stačí wink

Bowls vyšlo, teď ještě Marks Selby. Mimochodem Mark je současná světová jednička a byl jmenován sportovcem roku města Leicester Mercury, kde je jeho jméno vyryto i na chodníku slávy.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Takže Selby překvapivě prohrál, takže první tiket out. Pens zápas nakonec otočili a vyhráli v prodloužení. Abych si vynahradil ztrátu jel jsem UFC Jima Millera (1,53) a jelikož zápas trval tak 2 minuty, nestihnul jsem vám to napsat dřív big_smile Taky hodně dobrej sport na tipování, hodně si zjišťuju informace na googlu a vsázím na zkušenější což se obvykle vyplácí.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dneska jedu Boston, docela za dost a jsem z toho mírně nervózní.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Pánové ze sázkářského hlediska jsem zažil víkend plný hrůzy a  utrpení. Abych si částečně vynahradil ušlý zisk vsadil jsem strašně moc na Selbyho (kurz 1,5) a on vyhrál  3:0 na framy. Kdyby to projel měl by mě na svědomí big_smile Výhra mi trošku rozvázala ruce, takže dneska jedu Toronto proti rozjetým Islanders, ale myslím že by je měli doma dát (kurz 2,10 potažmo 1,71).

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem dával celkem úspěšně snooker + noční utkání Chicaga s Nashvillem 1 (2,05;1,66)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Ty hokeje jsem měl taky.Dnes jsem to tam nechal kvůli Vítkovicím:(

Re: Bookmaker tip

Teda musím se přiznat že v posledních dnech byly mé investice těžce zasaženy sad Dneska jsem se rozhodnul dát na ženskej tennis, což jen dokazuje jak bídně na tom začínám být wink Nejprve jsem chtěl nabít Azarenkovou, ale nakonec rozhodlo vlastenecké cítění a proto jsem dal Kvitovou 1,72. Jestli prohraje tak jsem letos na nule.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Co jsem si včera dal,to bylo na hovno i Petra...

Re: Bookmaker tip

Dneska mi bet365 poslala bonus loajality docela po dlouhý době. 300,- musíš otočit trojnásobek live, alespoň kurzem 1,5. Celkem rychle jsem splnil a udělal z toho litr a ten jsem trefil na Zlín (2,10) Koukal jsem na první třetinu a závěr naprosto neuvěřitelnej, 4x Třinec vyloučen krátce po sobě, jeden trest odložen. Padl gól na 2:1, další přesilovka 5:3 a další branka a ještě minutka 5 na 4 na začátku druhé třetiny.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem zatím 100% (pokuď nepočítám tu mrchu Kvitovou)

Barbora Balazová získá 19 bod (2,00)
Matthew Stevens (1,72)
Zlín (2,10)

Abych dokonal cíl a vrátili se mi prachy z Kvitový vsadil jsem dnešní zisk na NBA 192,5 pod (1,90)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

O Kvitovej mi nemluv.Na lupenu s Nadalem a Montrealem za litra.......
Tak jsem si myslel,že pudu v sobotu do práce a už neni místo,takže to nezachránim...
Jak říká kolega-mdat,mdat,mdat...

43

Re: Bookmaker tip

Jó, Kvitová asi taky nemohla vyhrávat do nekonečna a nakonec i našla svou přemožitelku wink. Kdybyste vsadili na Marušku Šarapovovou, vyšlo by vám to smile. V neděli bych vsadil na Rafu, že finále zvládne.

Re: Bookmaker tip

Kdyby si to neposrala vlastníma chybama...

45 (edited by S.T.A.R.64 27.1.2012 19:26:06)

Re: Bookmaker tip

Tak ten handicap mi vyšel, takže penízky které mi ztratila Kvitová jsou zpátky a to jsem ani nemusel šáhnout do šrajtofle wink

I pád na držku je pohyb dopředu...