1

Topic: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Hlasovali byste pro aktuální variantu dvou bodů nebo byste byli raději, kdyby se systém změnil a za výhru po 60 minutách se udělovaly body tři?

Zmizela by s novým systémem takováto vyrovnanost, kterou v součanosti v NHL sledujeme? Ale na druhou stranu, nebylo by spravedlivé, aby vítěz zápasu po 60 minutách bral o ten bodík více než vítěz až po nájezdech?

Je to asi spíše spekulativní otázka. Netuším, jestli se třeba této změny v bodování v budoucnu dočkáme, ale docela mě zajímá váš názor na tuto problematiku.

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Já jsem dlouhodobě pro tříbodový systém.

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Mě se líbí stávající systém, moc lidí ho rádo nemá, ale já ho mám radši, než 3-bodový..prostě výhra jako výhra, je jedno, jak ji uděláte smile

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Jak bys řekl ty...prostě je rozdíl, jestli vyhraješ v 60 minutách, anebo potřebuješ dalších 5 minut, případně nájezdy.

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

3 body

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Též 3 body.

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Já jsem také pro tři body.

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

Tak faktem je, že ten systém byl vyvořen v době kdy zápas za nerozhodného stavu nerozhodovaly samostané nájezdy. Pravdou je že tehdy by se ty 2 bodíky za výhru v prodloužení daly ještě unýst, ale už ten fakt že je zápas stejně ohodnocen ať nad týmem vyhrajete 5:0 nebo 2:1 po SN je trošku podivnej.

I pád na držku je pohyb dopředu...

10

Re: Za výhru po 60 minutách nadále 2 body nebo nově 3 body?

3 body systém