Re: Přestupy

Celkem OK. Poměrně překvapivě Yzerman LA vůbec nekontaktoval ohledně Berniera. Jackets údajně udělali několik nabídek Preds za Lindbacka, ale Preds ani jednu nepřijali, žřejmě si jsou vědomi Lindyho potenciálu a nechtěli ho trejdovat v rámci divize.

Náš golmanský tandem na příští sezonu by tedy měl být Lindback - Garon/Helenius.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

32

Re: Přestupy

Ale měl by tam mít přehlásku ne? Anders Lindbäck? Anebo to Američani ignorujou? To nedělají správnou věc wink. Vsadím se, že v rodném listě má napsáno Lindbäck, když se narodil v Gävle. Nebo si neví rady, jak udělat přehlásku, nevím...

Sice oni to asi čtou jako /Lindbek/, ale psaně to mají špatně smile.

Asi mají své vlastní řekněme "pravidla", viz třeba "Magnus Paajarvi".

Re: Přestupy

Jojo, má tam mít přehlásku, ale do toho se já moc nepouštím... big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

34

Re: Přestupy

To nevadí, já to stejně nemyslel na tebe, ale na Američany, co jeho jméno píšou bez přehlásky. Asi si s tím asi ani moc hlavy nelámou. Třeba jim to Anders vysvětlí v rozhovoru po vítězném zápase big_smile.

Re: Přestupy

Have confirmed @DarrenDreger report of #CBJ trade for G Sergei Bobrovsky. Three draft picks going to Flyers, including No. 45 this year.

36 (edited by kisin 22.6.2012 18:49:10)

Re: Přestupy

Bobr je díra, vysoká cena, můžeme děkovat Shermanovi.

Bobrovsky to CBJ for 45 and 117 this year and 4th rd. (PHX) next year.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Toronto trades Luke Schenn to Flyers for James Van RiemsDyk. Done deal. #TSN

To je výměna!!!

Re: Přestupy

Burke imho Phillu pěkně oškubal smile je to starej lišák...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Hmm, já myslím, že to může být OK pro obě strany. Každá potřebuje něco jiného. A pokud bude JVR marod, jako poslední roky, tak na tom klidně může vydělat Philda. Toronto má beků hodně a Philda zase beky potřebuje. Zatím je to dle mého plichta. A Schenn bez torontského tlaku, to také může udělat svoje.

Re: Přestupy

Schenn je strašně pomalý, jsou pochybnosti, jestli zapadne. A měl slabou 2.půlku minulé sezony. Osobně věřím víc JVR, který by konečně mohl naplnit svůj potenciál. Ve Philly byl ve stínu Girouxe, Hartnella, Briera, v minulosti i Cartera, Richardse. Kdyby tak ještě Toronto sehnalo pořádného centra... Schenn je děsně přecenovaný.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

To souhlasím, je to dáno tím, že je z Toronta. Ale také z něj opadne ten tlak. Něco jako Ribs u nás po příchodu z Montrealu.

Re: Přestupy

Já si myslím, že Schenn bude lehce nadprůměrný top4 defenzák, ale JVR bude střílet pravidelně okolo 30 branek za sezonu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

Celkem souhlasím, TOP4 bych řekl, že je kruté, možná TOP3, a 30 branek jen za předpokladu zdraví. Což je u něj problém. Rozhodně je to dynamičtější hráč. A Toronto má podobné typy jako je Schenn. Ale Philly zase chce stabilizovat zadek a útočníků mají plnou prdel. Z tohoto pohledu vydělají oba kluby.

Re: Přestupy

Toronto má strašně drahou obranu, dle jmen by měla fungovat líp. Už ztratili dva defenzáky, Schenna s Auliem, v záloze mají ještě Holzera, který by již měl příští rok naskočit do NHL, tak uvidíme. Jinak Schenn byl loni dle ice-timeu až 7.bekem Leafs. I Komisarek hrál víc.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Přestupy

To mě taky zarazilo. Ice time. No, Burke vždycky ví, co dělá. I když bych si myslel, že Schenn bude jeho hráčem. Omyl.