Re: Play off sezóny 2011/2012

Nejlepší na tom je, že v SJ tohle řeší rok co rok. A furt nic. A letos dostali vážné varování, že PO není vždy pravidlem, a opět jsou venku po prvním kole.

32

Re: Play off sezóny 2011/2012

Tučňáci jsou venku, Kosatky jsou venku... Budu muset ze sta procent obměnit svůj tip na dvojici ve finále... Západ vypadá velmi zajímavě: Nashville, St. Louis, Los Angeles a jestli Phoenix? Žádný Detroit, Vancouver, San José.

Re: Play off sezóny 2011/2012

Je na čase,aby jsme tam příští rok všechny zadupali v PO.

Re: Play off sezóny 2011/2012

Tak Boston je venku a nemam komu fandit...

Re: Play off sezóny 2011/2012

Koukám,že už jste všichni asi na dovče????

Re: Play off sezóny 2011/2012

To ne, ale těžký nezájem. Playoff už pro mě neexistuje. Dallas i Boston jsou venku.

Re: Play off sezóny 2011/2012

To máš pravdu.Po vypadnutí Bostonu už mě zajímá jen to,aby nevyhráli NYR!!!!Jo a co říkáte na Červenku u plamenů???

38

Re: Play off sezóny 2011/2012

Kdo je Červenka? big_smile big_smile
Tak jen aby vyhráli NYR wink

39

Re: Play off sezóny 2011/2012

Napadá mě jeden k tématu o zájmu a nezájmu: Říká ve fimě šéf podřízenému: "Jaký je největší problém ve firmě? Nevědomost nebo nezájem?" Podřízený na to: "Nevím. A ani mě to nezajímá!" big_smile big_smile

Re: Play off sezóny 2011/2012

Jágr team taky venku.Kurva kohopak to budou na Nova sportu asi vysílat:) a smile

41

Re: Play off sezóny 2011/2012

Ta druhá věta, to je hodně dobrý postřeh, kapacito smile. Doufám, že se ve vysílání také trochu více dostane na Západ. Tak tipuji, že ze Západu nevysílali v play off více než 2-3 zápasy.

Re: Play off sezóny 2011/2012

Taky si myslim.Možná proto v PO nejsme,neb vedení tušilo,že hokeje milovní fandové v ČR nejsou všichni fandové Jágra a pokud by neměli vidět své hvězdy,mohli by být flustrovaní,neřkuli nasraní,či snad dokonce žal svůj v alkoholu utápějící,což by jim mohlo aj rodiný krb rozvrátit...

Re: Play off sezóny 2011/2012

Re: Play off sezóny 2011/2012

Tak LA ve finále. NJ či NYR? Tipuji NYR, ale ve finále rupnou.

Re: Play off sezóny 2011/2012

Přidávám se.Je mi jedno,kdy rupnou,hlavně at' NYR nevyhrajou...