Re: Mladí hráči v systému

Re: Mladí hráči v systému

vida ho šikulu...

Re: Mladí hráči v systému

cobol liga je vo hovne

Re: Mladí hráči v systému

Tommy, ty máš vždycky tak přínosné příspěvky...

Angelovi díky za info. Sice ta liga nemá kdovíjaké renomé, ale i tak je to fajn počin.

Re: Mladí hráči v systému

nemusis je cist a uz vubec  se k nim nemusis vyjadrovat. Kazdopadne vecne shrnuji celkem nezpochybnitelny fakt...

Re: Mladí hráči v systému

I nezpochybnitelný fakt se dá podat aspoň trošku konstruktivně smile

Re: Mladí hráči v systému

da, ale neni to povinnost ani nezbytnost... ovsem fascinuje me, ze nektere nesere obsah, ale forma big_smile

Re: Mladí hráči v systému

Tommy, ty nemáš ani obsah, ani formu. A kdyby každej psal to, co ty, tak se tu nepíše buď nic nebo samé hovadiny. Za tu dobu, co sem chodíš, tak že bys napsal něco kloudného o hokeji, to si nepamatuji. A že bys ostatní něčím obohatil, kromě vulgarit a urážek (a není o co stát), to také ne.

Re: Mladí hráči v systému

to mas kratkou pamet, ourado... Ja na tvy jajinkovstvi (ja to rikal, ja to psal, ja to vedel, ja to predpokladal) taky nejsem zvedavej, ale kaslu na tebe. Tak zkus neco podobnyho.

Re: Mladí hráči v systému

Tak za mnou tady je něco vidět. Já jsem tento a předešlý web několik let táhl, napsal jsem stovky článků a reportů, atd.

Tak se těším, až nás někdy něčím pozitivním a zajímavým obohatíš. Ale to se načekáme...

Re: Mladí hráči v systému

a co chces, diplom nebo placku? Mas peska, svoji sebestrednosti vsechno prebijis...ale jak rikam, seru na tebe, tohle byla posledni reakce.

Re: Mladí hráči v systému

Tak ty ani jiné reakce nemáš...netřeba to dál řešit. To není o mé sebestřednosti, to je o tvém přínosu pro ostatní.