Topic: Filmy

Právě jsem dokoukal film Goon. Je to dle názvu o bitkařích. Všem doporučuji.

Není to sice tak super jako Miracle, ale taky dobrý film.

Také jsem už viděl Maurice Richard a Slap shot.

A pak je tu ještě Mystery, Aljaška.

Viděli jste někdo něco z toho?

A znáte ještě nějaké filmy o hokeji?

Re: Filmy

Miracle se mě líbil, dobrej film. Nejvíc se mě tam líbilo, jak je Brooks drtil po tom přípravným špíle. Again!

Re: Filmy

To si ta moje pouštěla taky pořád dokola. smile

Jsem jí to doporučil jako materiál do prezentace o budování týmu, velmi inspirativní.

Re: Filmy

Budování týmu, ať si pustí prvních 10 minut Full metal jacket big_smile

5 (edited by Mikesz 24.10.2013 10:01:58)

Re: Filmy

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Filmy

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Filmy

Není to sice sportovní film, ale z Jdi a Dívej se (v originále Idi i smotri) jsem vyklepanej ještě půl hoďky po skončení.

Re: Filmy

to mě straší už jen českým přebalem. smile Je to asi jeden z filmů, který bych nechtěl nikdy vidět.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Filmy

Kdybys zažil neměcký vyhlazování na východní frontě, tak bys asi nevypadal líp.

Re: Filmy

netvrdím opak. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Filmy

Na csfd.cz jsem v zajímavostech čet, že na drastický scény nechal režisér mladýho hlavního hrdinu v hypnóze, aby to nemělo vliv na jeho psychiku.

Re: Filmy

čím víc o tom filmu píšeš, tím víc mi ho znechucuješ. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Filmy

Je pravda, že o záležitosti Srpski Film mi taky stačilo si jenom počíst big_smile

Re: Filmy

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Filmy

Doporučuju film 4 lvi big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...