Re: Sraz

Asi bych dojel, uvidím, jak na tom budu s prachama. Čas není problém, jsem teď OSVČ.

Re: Sraz

Já se ani nevyjadřuji, já jako obvykle. Nevynechal jsem dosud ani jeden. smile

18

Re: Sraz

On už sraz někdy byl?

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

19

Re: Sraz

Re: Sraz

Tak meky by to řekl přesně, ale už jsme měli x kempů. Dva větší a plno menších, tedy Radek a já. V podstatě každý rok, s nějakou výjimkou. První byl tak před 7-10 lety. Ale meky si to určitě pamatuje lépe.

Re: Sraz

Já bych rád,ale časově jsem hodně na štíru,takže dejte fotky.

Re: Sraz

já bych mohl zřejmě jakýkoli víkend, snad kromě těch mezi 28. červnem a 6. červencem. A jestli se na Colours of Ostrava objeví něco zásadního, tak ani 18.-21. červenec.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sraz

Mikesz ,Colours? Bol si tento rok? wink

Re: Sraz

minulý myslíš? wink
Byl, až na ten poslední den jsem si to docela užil. Hlavně Hegartyho a The Flaming Lips. Akorát si vyčítám, že jsem tam promeškal Animal Collective, bylo to moc pozdě. sad

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sraz

jeee aj ja som bol, Anthony.. to je pre mňa naj.. jeho mám veľmi rád, kvôli nemu som tam vlastne išiel...

Re: Sraz

když je tu tak živo, což takhle obnovit myšlenky na sraz v létě?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sraz

a to byste jako chtěli potkat i mě?? tongue

Re: Sraz

tebe obzvlášť, fešáku.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sraz

jsem ozdobou každé společnosti, to je o mně známo ve světě širém vůkol big_smile