Re: OH 2014 Česko

Tak Kovář nebo Červenka pojede jeden z nich na 100%, teda co si myslím a hlavně co furt čtu ty jeho kecy, ve kterých je furt zmiňuje.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Česko

Mě nejvíc pobavila ta jeho trapná tour po NHL, kdy v průběhu prosice navštíví asi 6 zápasů. Finové a spol mají v Americe už dávno GM i trenéra. To je tak trapné...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Finové maj asi víc peněz na vstupenky smile

Re: OH 2014 Česko

Re: OH 2014 Česko

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

21

Re: OH 2014 Česko

Tak to snad dopadlo snad ještě hůř, než se čekalo... kromě již zmíněných mi tam chybí Tlustý, který je velmi podcenovaný, dobrý defenzivní útočník.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

22

Re: OH 2014 Česko

Tlustýho jsem loni viděl za Kladno proti Třinci a to byla katastrofa, vůbec nebojoval, měl to na salámu. Letos je taky slabší. Kaberle no comment, ten je už 3 roky mimo.

Re: OH 2014 Česko

Tak to nás Šišla pasuje na černého koně OH.Barinka,Krajíček,Kaberle?????Z nich pocit dobrýho beka nemam...Leda,že věří,že všechny přestřílíme...

24

Re: OH 2014 Česko

V Carolině hraje dobře, už asi třetím rokem. Ale je fakt, že byl tuším na operaci slepáku a je mimo, ale myslím, že by se měl brzy vrátit. Nicméně Lojza o něm určitě vůbec neuvažoval.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Věří hráčům, se kterými už v minulosti něco vyhrál. Jako každý trenér. Ale asi mu nikdo neřekl, jak ti hráči hrají mizerně a jak na to doplatíme.

26

Re: OH 2014 Česko

Zachránit nás může jen tradiční české srdíčko big_smile a taky fakt, že třeba Rusáci to budou pravděpodobně hrát jako vždycky, tedy jen na sebe.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

27

Re: OH 2014 Česko

28

Re: OH 2014 Česko

Az se divim, ze Lojza zaregistroval Sobotku. Nejlepsi cesky utocnik, ale ten dement ho pred 2 lety nevzal na MS, ackoliv uz tehdy byl velmi dobry.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

29

Re: OH 2014 Česko

30

Re: OH 2014 Česko