Topic: Kisin's diary

..všechny zajímavý postřehy jednoho z největších expertů na NHL v ČR, pana Martina Kisina. Enjoy!

Re: Kisin's diary

ou yé. Ještě by to chtělo steiner's diary, ať to máme pokryté komplet. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

3 (edited by kisin 20.11.2013 23:35:13)

Re: Kisin's diary

Já furt nevím, co si představujete, o čem tady budu psát big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

4 (edited by steiner 20.11.2013 23:48:30)

Re: Kisin's diary

To máš fuk, na tom nesejde, hlavně, že to ví kenji. wink

Re: Kisin's diary

...a takhle vznikaji kulty osobnosti smile
kisine,ja si nepredstavuju nic, najdu si tve prispevky, kdyz chci wink

Re: Kisin's diary

Nyquist povolan a hned 2 branky. Zajimavy prirodni ukaz.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Kisin's diary

No, už psali, že Hollanda čeká plno rozhodnutí...bude mu muset udělat flek i do budoucna, až budou všichni zdraví.

Re: Kisin's diary

Zajímavá situace nastane v LA a Carolině, jakmile se vrátí Quick respektive Khudobin. Jones i Peters musí přes waiver, možná to risknou, příliš teamů golmana nehledá, navíc tady jsou další okolnosti jako místo na soupisce, peníze, strop atd. Zřejmě se ovšem pokusí udělat výměnu. Osobně bych si nechal Peterse a Jonese, ale je pravděpodobné, že alespon jeden team vsadí na větší ''jistotu''. Dobrá šance na zisk velmi solidního backupa.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Kisin's diary

Jojo, také jsem tu už slyšel, mluví se o tom hodně dlouho. LA mají plnou prdel gólmanů a někdo bude muset jít. Výměna by pro ně mohla být řešení. Ono, neznamená, že ten gólman chytá u nich dobře, že bude i jinde. wink Neb jejich obrana je jedna z nejlepších.

Re: Kisin's diary

Jj, má to velmi zjednodušené, ale zájem o něj určitě bude. Osobně si myslím, že je o trošku lepší jak Zatkoff, jeho bývalý spoluhráč z Manchesteru. A Zatkoff na to nemá, v Pittsburghu si akorát koledují o další PO průser, pokud Shero nepřivede golmana. Scrivens potvrdil, že je dobrý backup, v Torontu byl solidní, nic mimořádného, ale své si odchytal.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Kisin's diary

Ještě jsem zapomněl na Neuvirtha. Grubauer chytá poslední dobou častěji jak Holtby, panuje s ním spokojenost, Neuvirtha se asi budou snažit vyměnit. Nicméně bitka o něj asi nebude, bývá často zraněný, na backupa bere celkem vysoký plat (2.5M) a navíc bude po příští sezoně UFA. Cena ovšem nebude vysoká a byl by dobrý pro team, který hledá 1B řešení.

U Jonese jsem zapomněl zmínit, že má teprve 23, což je na golmana sakra málo. Většina golmanů, pakliže se nejedná o elitní talenty, v NHL prorazí kolem 25.-26.+ roku. Má větší potenciál jako třeba právě Zatkoff či Scrivens.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Kisin's diary

Tak co, kdo by měl dostat Vezinovu trofej? Já jsem pro Varlamova.

Re: Kisin's diary

Osobne se priklanim k Priceovi, ale Varlamov je taky dobra volba.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Kisin's diary

Tak on překonal rekordy St. Patricka. A to o něčem vypovídá.

Re: Kisin's diary

V globale to nevypovídá o ničem. Price byl v asi 77% zápasů Habs jejich nejlepší hráč, často hráli 1:1, vyhráli 2:1, on je neskutečně držel. Je to nejtalentovanější a asi už i nejlepší golman v lize. Fuj, to je hnus... At už dorazí Vasilevskiy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper