Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

mě ty přestřelky nějak nanplňujou. Jednou za rok klidně, ale kdyby to mělo být vícekrát v sezóně, tak bych si prostě o našem gólmanovi a vlastně všech ostatních hráčích myslel, že to jsou blbci. Cílem každého zápasu by neměly být jen ty dva body – byť je to to jediné podstatné –, ale i shutout. Ty jsou zkrátka k nezaplacení a výsledek 1:0 mi přijde tisíckrát lepší, než 8:7.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

18 (edited by steiner 15.10.2013 11:40:35)

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Staré, dobré výsledky. smile

Jak je něčeho moc, tak je toho příliš. Velká inflace branek pak už nevede k uspokojení. Také to tak mám a vnímám. Je fakt, že dneska jsem v tomto ale o něco méně vyhraněný, dřív by mě takové výsledky štvaly, dneska bych kvitoval 2 body a byl v klidu.

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

0-4

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

góly jsou kořením sportů, v nichž hrají roli (v tenisu si člověk lačnící po gólech prostě na své nepřijde) big_smile Osobně jsem vždycky radši, když jich padne hodně, výsledky typu 1:0 mě serou a nebaví. Nejsem na krasobruslení, abych oceňoval technické provedení. Taktika je fajn, ale jištěnej zanďour mě ze židle nezvedá.
Cílem zápasu by vedle zisku bodů mělo být pobavení diváka atraktivní hrou...

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

no jo no, dva pohledy na věc. Hlavní je, že se shodnem na dvou vítězných bodech. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Bez Karička to nezmákneme smile tak 1:4 pro Avs... btw. taky to tak vidím Tommy bez gólů je to na houby... když chci vidět výsledek 1:0 tak si můžu pustit tu naši čutanou big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Ellis dnes vstúpi do seba a pôjde na shotout big_smile

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

nevím, proč bychom to neměli s Ellisem zvládnout, jestli se nepletu, tenhle tým se nejmenuje Dallas Lehtonenstán...

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Tipuji 4:2 pro Colorado (Tanguay, Parenteau, MacKinnon, Hejda - Rousssel, Goligoski).

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Ničuškin nebude hrát, zahraje si MacDermid,

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

nakonec můžem být na kluky pyšní. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Ale to nám bodík nepřidá.

Re: Stars @ Avalanche 15.10.2013 (zápas č. 5)

Dobrý výkon, byli jsme lepší, ale chyby jako u první branky, to je děs. Gončar to dělá zápas co zápas. Co ho nechat na 1 zápas sedět?